میلیاردر صخره Asness’ صندوق های تامینی AQR آمار با $43B COVID-19 زیان

سرمایه گذار میلیاردر صخره Asness اتحاد خود را صرف قرنطینه تماشای $43 میلیارد ناپدید می شوند.

Asness’ AQR سرمایه — که موفق $186 میلیارد دلار در پایان سال 2019 — دارای به روز رسانی وب سایت خود را به منعکس کننده که در آن دارایی های تحت مدیریت 31 مارس در حال حاضر در $143 میلیارد دلار است.

معلوم نیست چه مقدار از 23 درصد کاهش در دارایی است که با توجه به سرمایه گذار برداشت در مقابل سرمایه گذاری زیان اما به شدت صریح Asness 53 ساله مبتلا شده است redemptions میان تضعیف عملکرد سال گذشته.

بازده را بدتر کرده اند در این سال برای برخی از Asness وجوه به عنوان coronavirus همه گیر مورد اقتصاد و بازار سهام با توجه به AQR وب سایت.

این شرکت چند استراتژی جایگزین صندوق برای مثال پایین 22 درصد در این سال پس از ریزش از 10 درصد در سال 2019. آن کلاه کوچک چند سبک صندوق بود که تا 20 درصد در سال گذشته است و در حال حاضر 29 درصد است.

سرمایه گذاران در سراسر هیئت مدیره را بدست چکش در این سال در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما این کاهش در AQR که مدیریت هر دو تامینی و سنتی سهام و اوراق قرضه و وجوه ایستادگی کردن صنعت ناظران می گویند.

“این خیلی وحشتناک” یکی از صندوق های تامینی مدیر گفت: پست. “همه چیز بد وجود دارد اما $43 میلیارد دلار است که یک مرگ سیگنال.”

Asness شناخته شده برای فوق العاده صفحه نمایش کامپیوتر خود را در گرینویچ، -بر اساس طبقه تجاری که ناراضی است scowled در صورت رستگاری تهدیدات قبل از, با توجه به گزارش.

در این زمان او همچنین مدیریت بیش از $225 میلیارد.

“لطفا از گرو در اوردن در حال حاضر به عنوان من پیدا ذکراست احمق ها در بودجه ما ‘فراتر از مورد.’ Bye bye,” او گفت: توییتر منتقد که ادعا می شود یک AQR سرمایه گذار با توجه به Nov. 2018 نهادی سرمایه گذار گزارش.

او همچنین رد منتقد — که به نام یکی از Asness’ expletive-لادن tweet storms “فراتر از مورد به عنوان امانتی و به عنوان یکی از سرمایه گذاران خود را” — به عنوان یک “جعلی گذار است.”

Asness اتحاد خود را ادامه داد آتشین به tweeting در این سال حتی به عنوان coronavirus است توقیف کسب و کار و فرستاده خود را در صندوق های تامینی همسالان پایین به طور متوسط 7.3 درصد در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به عملکرد ردیاب صندوق پژوهش است.

در یکی از توییت های اخیر او با عجله به دفاع از همکار promo # dance لایحه Ackman در پاسخ به نیویورک پست ستون متهم ثروتمند مدیران صندوق های تامینی مانند Ackman که پاک سرد $2.6 میلیارد shorting بازار سهام در ماه مارس از سود کردن ویروس.

“من نمی دانم Ackman,” Asness توییتی در 27 مارس ، “اما این خصوص ساده لوحانه برخورد قطعه است.”

عنوان پست گزارش داد اوایل این سال AQR به تازگی کاهش کارکنان 5 درصد به 10 درصد به عنوان سرمایه گذاران بازخرید بودجه در پی 2019 را تضعیف نتایج.

“AQR هیچ اخراج برنامه ریزی شده برای سه ماهه دوم سال 2020” سخنگوی از AQR گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>