میلیاردر Yusaku, Maezawa تکه جستجو برای پیوستن به او قمری در سفر

ژاپنی, میلیاردر Yusaku, Maezawa نمی تواند بیش از این ماه با هر کسی بعد از همه.

تجارت الکترونیک کارآفرین را رها کرده است جستجوی خود را برای یک دختر برای پیوستن به او را در یک ماه سفر و لغو تلویزیون نشان می دهد به معنای سند ماجراجویی.

“با وجود واقعی و عزم صادقانه نسبت نشان می دهد وجود دارد بخشی از من است که هنوز هم تا به حال احساسات متناقضی در مورد مشارکت”, Maezawa, 44 گفت: در یک سری از پنج شنبه شب توییتهایی اعلام تصمیم خود.

, Maezawa بینی برنامه های کاربردی کمتر از یک ماه پیش به یک همراه و همدم برای پیوستن به او در اولین پرواز خصوصی به ماه. او نشان داد در سال 2018 به عنوان اولین توریست تقبل قایق از آب عبور از اتمسفر توسط SpaceX, موشک شرکت به رهبری میلیاردر تسلا honcho Elon Musk.

, Maezawa گفت: هزاران نفر از زنان ابراز علاقه به ساخت این سفر عاشقانه است که او برنامه ریزی شده به وقایع در یک مجموعه ای به نام “ماه کامل دوستداران” بود که به جریان توسط Japenese سایت AbemaTV. او گفت: تصمیم خود را بر اساس “دلایل شخصی” اما مشخص نیست که آنها چه بودند.

“فکر می کنم که 27,722 زنان با جدی نیت و شجاعت استفاده کرده و وقت گرانبهای خود را به اعمال می شود باعث می شود من احساس می کنم بسیار اندوهناک به نتیجه گیری و اطلاع رسانی هر کس با این خودخواهانه تصمیم معدن”, Maezawa گفت در توییتر.

, Maezawa بنیانگذار zozotown توسعه که تماس های خود را به ژاپن بزرگترین آنلاین فروشگاه مد. او را به ارزش 2 میلیارد دلار و صاحب بخشی از Zozo, zozotown توسعه را علنا ذکر شده شرکت با توجه به فوربس.

این اولین بار نیست, Maezawa تا به حال به راه رفتن در یک moonshot طرح است. او راه اندازی یک محصول به نام Zozosuit زمانی که او Zozo مدیر عامل شرکت بود که به منظور کمک به خریداران اندازه گیری بدن خود را, اما این پروژه شکست خورده led این شرکت برای کاهش سود خود در چشم انداز سال گذشته است. , Maezawa استعفا داد و به عنوان Zozo ارشد اجرایی در سپتامبر سال 2019 زمانی که یاهو ژاپن در زمان بیش از این شرکت است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de