گروه دو حزبی از سناتورهای معرفی cybersecurity لایحه

کنگره ممکن است توقف حزبی مجادله طولانی به اندازه کافی برای سرکوب سالانه حدود 400 میلیارد دلار در حملات سایبری در آمریکا کسب و کار.

یک گروه دو حزبی از سناتورها به تازگی معرفی امنیت سایبر دولت هماهنگ عمل می کنند که نیاز هر کشور به یک هماهنگ کننده امنیت سایبر که کار می کند با تمام سطوح دولت برای جلوگیری و پاسخ به حملات سایبری.

“حملات سایبری می تواند ویرانگر برای جوامع در سراسر کشور ما از ransomware است که می تواند جلوگیری از دسترسی به مدرسه و یا سوابق پزشکی به حملات سایبری است که می تواند خاموش کردن شبکه های الکتریکی و یا خدمات بانکی” سناتور. مگی حسن (D-NH) شرکت حامی این لایحه در بیانیه ای گفت.

“امنیت سایبر برای دولت های ایالتی و محلی است فقط به عنوان مهم به عنوان فدرال امنیت و اغلب آنها فاقد منابع دانش فنی و آگاهی موقعیتی برای ایمن سازی سیستم های خود را” سناتور. راب پورتمن (R-اوهایو) همچنین لایحه co-sponsor گفت: پس از معرفی آن در ماه ژانویه است.

در مجلس نمایندگان کنگره اندی کیم (D-نیوجرسی) ارائه کرده است یک لایحه به نام Hact عمل می کنند که حذف مصونیت دولت های خارجی مسئول حملات سایبری.

“تهدید واقعی است” کیم گفت: “از آنجا که ما در حال دیدن زندگی مردم را از بین برد و کسب و کار در معرض خطر در دست خارجی با حمایت حملات سایبری. این حملات دور می رویم. آنچه ما امروز می بینیم تنها نوک کوه یخ.”

یک متخصص امنیت سایبر فکر می کند که طرح های خوبی هستند.

“ما در حال حمایت از این لایحه گفت:” کلوین کلمن, مدیر اجرایی, National Cyber Security Alliance. او هشدار داد که این مشکل می تواند گسترش دهد: “میلیاردها جدید بیشتر دستگاه های متصل خواهد شد که در خط بیش از پنج سال آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر