سیاه, راننده yells در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان مسدود کردن تگزاس بزرگراه

سیاه رانندگان در حال رفتن ویروسی بعد از کوه در می رم در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان که مسدود تگزاس — بزرگراه گرفتن آنها به او اجازه دهید از طریق پس از فریاد “من عاشق رفتن به محل کار!”

ناشناس رانندگان شد و فیلم برداری از او در وانت بعد از یک گروه عمدتا سفید معترضان مسدود Austin در I-35 اواخر روز شنبه.

“هی نگاه من درک علت من آن را قدردانی میکنیم — اما من عاشق رفتن به محل کار!” او گفت: این گروه پس از گرفتن در بزرگراه.

“من سیاه — من عاشق رفتن به محل کار! من صورتحساب. من کردم بچه ها. دریافت f–k از راه من!” او فریاد زد: به عنوان یکی از رهبران اعتراضات به او نزدیک.

معترضان — که لحظات قبل شده بود و شعار “که خیابان ؟ خیابان های ما!” — به سرعت جدا با چند فریاد به مطمئن شوید که به رانندگان اجازه داده شد از طریق.

اتومبیل های دیگر هنوز هم مسدود شده, اما, به عنوان یک خط از معترضان دیده می شد اصلاح و کشش در سراسر بزرگراه.

رویارویی آمد در میان افزایش تنش ها در آستین یک هفته پس از تیراندازی مرگ مسلح معترض گرت پرورش پس از او گفته مواجه راننده در حالی که برگزاری یک AK-47.

به شدت مسلح اعضای جناح راست گروههای شبه نظامی از جمله سه Percenters و Boogaloo پسر به نظر می رسد در نزدیکی فاستر یادبود با توجه به DailyMail.com.

Austin در وزارت امنیت عمومی (DPS) پیشتر گفته شد در آوردن اضافی اجرای قانون حمایت از خبرنگار برنامه را مختل Black Lives Matter تظاهرات KXAN گزارش شده است.

“DPS پشتیبانی از حق افراد به صورت قانونی اعتراض و امنیت عمومی اولویت ما است” آژانس گفت.

“بنابراین DPS خواهد بود افزایش حضور ما در این آخر هفته همراه با ما اجرای قانون محلی همکاران برای اطمینان از ایمنی عمومی تأمین می شود و برای مبارزه با هر گونه بالقوه فعالیت های جنایی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>