یک وکیل است که تحت پیگرد WeWork به صورت نژادی و تبعیض جنسی برای استخدام او به دور از یک شغل پردرآمد در دیزنی و سپس او را پایین پرداخت نقش از او انتظار می رود و عبور او را بیش از برای ارتقاء مدارک دادگاه می گویند.

عایشه ویت می گوید WeWork استخدام او در سال 2018 با وعده مدیر موقعیت در شهر نیویورک و نزدیک به $200,000 حقوق و دستمزد.

اما پس از نقل مکان خانواده اش و بچه ها او گفته شد او خواهد بود کار در واشنگتن DC در موقعیت های مختلف و برای 20 درصد کمتر پرداخت با توجه به جدید منهتن دیوان عالی کشور دعوی در دادگاه.

او پس از آن بیش از گذشته برای تبلیغات که رفت به کمتر واجد شرایط سفید کارکنان و کشف سفید کارکنان و مردان پرداخت شد بیش از او طرح دعوی در دادگاه مدعی.

یک مرد سفید پوست که استخدام شد به طور موقت در موقعیت مشابه به عنوان وایت بود “پرداخت بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان شاکی” دادگاه اسناد و مدارک می گویند.

وایت گفت: فرهنگ تبعیض آمد از رده های بالای این شرکت با همکاری رئیس جمهور یک بار گفت به تنوع تیم است که او “نمی تواند همدردی با مردم” دادگاه مقاله ادعا می کنند.

او در نهایت اخراج در ادعای نادرست Oct. 27 تلافی شکایت خود را در مورد تبعیض دادگاه مدارک محرمانه.

و زمانی که شرکت متوجه او برنامه ریزی شده برای سو آن را تهدید به پس از رفتن او برای هزینه های قانونی اگر او به ارمغان آورد یک مورد در دادگاه و نه در خصوصی داوری طرح دعوی در دادگاه مدعی.

“WeWork نگه می دارد و مردم از رنگ کردن از رهبری و تحت جبران می شود. در همان زمان, WeWork است که همه بیش از حد خوشحال به استفاده از تصاویر از این مردم همان به ترویج آن نمای واقعی تنوع” کت و شلوار می گوید.

یک سخنگو در WeWork گفت: “در WeWork ما اولویت بندی فرصت های برابر شغلی از جمله استخدام, ارتقاء و جبران خسارت و باور این ادعا کاملا بدون شایستگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im