سیاه نیویورکی با مدرک دانشگاهی کسب درآمد $21,900 کمتر از یک سال از همتایان سفید

ایجاد یک زندگی از امنیت مالی در شهر نیویورک است که به شدت دلهره آور است. یک گزارش جدید نشان می دهد که تلاش های نیویورکی در حال قرار دادن به آن هدف نیست پرداخت به همان اندازه.

در تمام سطوح آموزش و پرورش, سیاه ساکنان درآمد کمتر از همتایان سفید با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر چهارشنبه در شهر نیویورک گروه مصرف کننده و کارگر حمایت می کند. سیاه نیویورکی که بالاترین سطح از آموزش و پرورش مدرک لیسانس کسب درآمد $42,800 یک سال به طور متوسط در مقایسه با $64,700 برای همتایان سفید — سالانه فاصله $21,900.

گزارش آخرین در یک بدن در حال رشد از شواهد که وعده یک مدرک دانشگاهی به عنوان یک اکولایزر همچنان دشوار است. بیشتر چه, بدهی امریکا را تامین مالی سیستم آموزش عالی است که در واقع تشدید نابرابری نژادی. پژوهش های پیشین از این سازمان نشان داده است که در شهر نیویورک محله که عمدتا سیاه و سفید و یا هیسپانیک 16 درصد از دانشجو-وام دارندگان بدهی در مجموعه, در مقایسه با هشت درصد از وام گیرندگان در عمدتا سفید و محله.

که با غلظت بالا در سطوح دانشجو-جمع آوری بدهی در اکثریت سیاه و اسپانیایی محله تکرار در دیگر شهرستانها عمده ما. شکاف در دانشجو-وام نتایج هر دو در نیویورک و جاهای دیگر تا به تقویت مالی تفکیک پخته به بازارهای اعتباری دهه سیاست های تبعیض آمیز.

“این موضوع دانشجو-بدهی وام و بدهی وام در مجموعه متصل به نژادی شکاف ثروت کیفیت مدارس که ساکنان سیاه در شهر نیویورک حضور و چه سیاه نیویورکی چهره زمانی که آنها وارد بازار کار گفت:” نیکول پری آژانس معاون کمیسر دفتر توانمندسازی مالی. “این مسئله ای است که متصل است به دهه سیستمیک و نابرابری در آن مناطق.”

قرن ها از خروج از ساختمان ثروت

قرن ها محرومیت از منابع سفید آمریکایی ها باید مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد ثروت به این معنی نیست که سیاه و سفید, خانواده ها باید کمتر دارایی به ضربه بزنید زمانی که پرداخت برای کالج بنابراین دانش آموزان سیاه پوست تمایل به قرض است. علاوه بر تاریخی نابرابری در بودجه آموزش و پرورش هر دو در کالج و مهد کودک از طریق 12 سطح درجه به این معنی است که دانش آموزان سیاه پوست هستند احتمال بیشتری برای حضور در کالج است که منابع کمتری به آنها را دریافت کنید و از طریق مدرسه از دانش آموزان سفید. پذیرش کالج سیاست هایی که تقویت این نابرابری نیز نقش مهمی در این پویا.

دهه درنده استخدام از دانشجویان برای سود کالج معنی آنها همچنین به احتمال زیاد به پایان رسید تا در این مدارس که اغلب گران تر هستند و نتایج بدتر از خود را عمومی یا خصوصی هستند. در نهایت مستند تبعیض در بازار کار به این معنی که فارغ التحصیلان تمایل به پرداخت کمتر از همتایان سفید با مشابه اعتبار ساخت که بدهی های دانشجویی سخت تر به پرداخت کردن.

“آن را تقریبا مانند یک چرخه آنها رفت و به آنها چیزی که ما به عنوان یک جامعه به آنها بگویید که آنها در حال گرفتن مزایای, اما آنها هنوز هم باید این بدهی گفت:” دومینیک بیکر دستیار پروفسور سیاست آموزش و پرورش در متدیست جنوبی دانشگاه. “است که می تواند فقط از نوع مارپیچی. من می توانید تصور کنید در جایی مثل نیویورک, شما در حال رفتن به هنوز بازار کار تبعیض است که ما در سراسر ایالات متحده” اما به طور قابل توجهی بالاتر هزینه زندگی او اضافه شده است.

متفاوت تاثیر بدهی دانشجو در شهر نیویورک

همه از این روند آشکار در اداره امور مصرف کننده گزارش. سیاه و سفید, خانواده ها در شهر نیویورک کمتر دسترسی به مسکن ثروت و منابع خانواده گاهی اوقات شیر به پرداخت برای کالج — سیاه و سفید/سفید شکاف در مالکیت خانه در شهر نیویورک است که 15 درصد با توجه به گزارش. حتی زمانی که سیاه نیویورکی فراموش خانه در تحقیقات دیگر ذکر شده در این گزارش نشان می دهد که خانه های خود را به احتمال زیاد به ارزش کمتر از خانه های مشابه در عمدتا سفید محله.

این گزارش اشاره می کند که سیاه و سفید کالج متقاضیان دسترسی محدود به ثروت نیز ممکن است آن را مشکل تر برای آنها را برای دسترسی به کیفیت بالا و مهد کودک از طریق 12کلاس هفتم مدارس که به نوبه خود می تواند مانع از دسترسی آنها به یک با کیفیت بالا, کالج آموزش و پرورش است. چهار دانشکده در شهر نیویورک با بیشترین سهم از دانش آموزان سیاه پوست برخی از پایین ترین نرخ از درجه تکمیل در میان شهر نیویورک کالج, گزارش یافت می شود. پنج نفر از کالج ها با بالاترین سهم از دانش آموزان دانشجو-بازپرداخت وام نرخ که در میان پایین ترین در شهر نیویورک است.

همه این پویایی به این معنی نیست که سیاه نیویورکی مبارزه بیشتر به بازپرداخت بدهی دانشجویان خود را از همتایان سفید.

آژانس شده است به طور فزاینده ای متمرکز در طول چند سال گذشته در مورد تاثیر دانشجو-بدهی در این شهر و ساکنان آن نامتناسب اثر در برخی جوامع است. روز چهارشنبه گزارش آخرین در یک سری از تحقیقات مقامات منتشر شده در این موضوع. در سال 2018 آژانس راه اندازی درمانگاه برای کمک به نیویورک دریافت اطلاعات دقیق در مورد وام های دانشجویی خود را و هدف قرار دادن کسانی که درمانگاه در محله های پژوهش نشان داد به تلاش نامتناسب با بدهی های خود را.

بدهی های دانشجویی است “ایستاده در راه نیویورک قادر به ساخت بلند مدت سلامت مالی و ایجاد ثروت” گفت: Lorelei Salas, کمیساریای از گروه های مصرف کننده و کارگر حمایت می کند.

کم درآمد نیویورکی ممکن است مجبور به انتخاب بین پرداخت یک خانواده لایحه و یا وام دانشجویی, پری گفت و اگر بدهی می افتد به کوتاهی آن می تواند تاثیر منفی بر اعتباری خود را.

پری احساس خوش شانس قادر به اقامت فعلی در وام های دانشجویی, اما تقریبا $135,000 در بدهی که او را حمل از کالج و فارغ التحصیل مدرسه مجبور است از تجارت آف بیش از سرمایه گذاری و ذخیره برای امنیت بیشتر بازنشستگی.

بخشی از پری حساب دیفرانسیل و انتگرال زمانی که او در بدهی برای هر دو اتاق و هیئت مدیره به عنوان مقطع کارشناسی — بورس تحصیلی تحت پوشش کمک درسی و مدرسه فارغ التحصیل شد که این امر می تواند یک سرمایه گذاری در تحرک اقتصادی. به ویژه در زمانی که پری در انتخاب لباس که در آن او را دنبال MBA او در نظر گرفته تاثیر است که قرن ها از نژادپرستی نظاممند و نابرابری می تواند بر روی آینده اش.

پری که فارغ التحصیل از مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا می خواستم برای حضور در مقطع تحصیلات تکمیلی است که هر دو کمک به او در ساخت مهارت خود را تنظیم کرده اند و این نوع از نام تجاری است که افزایش شانس که کسی را انتخاب کنید تا گوشی هنگامی که او را به نام و یا نگاهی به او از سر گرفت. او می خواست به جایی بروید که ایجاد “همان فرصت های همسالان من را بدون در نظر گرفتن نژاد,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>