سیاه, دانشجو, فوران بیش از بیش از حد بسیاری از مردم سفید’ در UVA فرهنگی مرکز

یک طرف سیاه دانشجو در دانشگاه ویرجینیا لعنتی سفید همکلاسی برای بهره برداری از مدرسه جدید گسترش فرهنگی مرکز تکان دهنده تصویری را نشان می دهد.

این فیلم که رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک ناشناس از رنگ در 16,000-دانشجویی تحقیقات عمومی دانشگاه در شارلوتزویل دادن آنچه او لقب “اعلام خدمات عمومی” به دیگر دانش آموزان نشسته در این نزدیکی هست.

“ببخشید اگر خانواده نمی دانم این یک [فرهنگی دانشجویی مرکز] و رک و پوست کنده وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از مردم در اینجا و در این فضا برای مردم رنگ” زن جوان گفت:. “بنابراین درست بود واقعا آگاه از فضا که شما در حال گرفتن تا آنجا که آن را برخی از ما POCs ناراحت کننده زمانی که ما بیش از حد بسیاری از مردم در اینجا.”

گسترش فضا – صورتحساب توسط دانشگاه به عنوان یک محل به “در آغوش و حمایت از تنوع” UVA کرده و باز به مدت چهار روز و با توجه به miffed ،

“و رک و پوست کنده انگار کل دانشگاه برای بسیاری از خانواده به در و وجود تعداد بسیار کمی از فضاهای ما,” او گفت:. “به طوری که در ذهن نگه دارید با تشکر از شما.”

تعدادی از دانش آموزان شنیده می شود کف زدن و hollering به عنوان فیلم به پایان می رسد. این تصویری بود توییتی شنبه توسط جوان امریکا را پایه و اساس که لعنتی دانش آموز رفتار به عنوان “نژادپرستانه عدم تحمل” نه از شمول خور از یک دانشگاه تنظیم می باشد.

“چپ در دانشگاه ویرجینیا در حال دیکته چه کسی است و چه کسی اجازه ندارد در جدید فرهنگی دانشجویی مرکز” محافظه کار سازمان جوانان توییتی.

از جمعه ارسال شده بود را بازتوییت کرد نزدیک به 10000 بار. آن را نیز وادار به مسئولان دانشگاه به انتشار یک بیانیه بعد از آن روز شنبه روشن دقیقا چه کسی خوش است در نونما فضا.

“به عنوان UVA رئیس جمهور جیم رایان گفت: در افتتاح این مراکز” من عمیقا معتقدم که ما نیاز به ساخت یک جامعه است که نه تنها متنوع اما همچنین شامل” بیانیه خوانده شده در بخش. “به منظور تقویت تنوع تجربه ها و ایده های است که در برابر اشعه های UVA و محل خوبی برای مطالعه و کار این مراکز باز هستند برای همه اعضای دانشگاه جامعه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im