BlackRock گفت: یک کارمند در دفتر نیویورک تشخیص داده شد با coronavirus شده است و در قرنطینه و کار از خانه پس از 4 مارس.

“کارمند هیچ نشانه ای ندارند. پس از اولین یادگیری این فرد ممکن است در معرض ما در ارتباط برقرار کردن با گروهی که در آن این فرد کار می کند و انجام تمیز کردن عمیق از منطقه” بلکراک سخنگوی برایان Beades به رویترز گفت در یک ایمیل.

همکاران که ممکن است در تماس نزدیک با قرنطینه کارمند ابلاغ شده است و خواست برای کار از خانه برای 14 روز Beades گفت که دفتر نیویورک باز می ماند.

Blackrock را تداوم کسب و کار برنامه شامل مقررات برای تیم به طور متناوب کار از دفتر و صفحه اصلی به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض بالقوه.

این طرح اجرا شده اند در برخی از بالا و قرار گرفتن در مکان های مانند چین و کره جنوبی و میلان ،

همچنین در روز سه شنبه بارکلیز گفت: کارکنان یک عضو از تجارت کارکنان در منهتن است آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به یادداشت های مشاهده شده توسط رویترز،.

کسی که مشغول به کار در خارج از 745 7th Ave, اتاق کار, تا به حال شده است در قرنطینه پس از 3 مارس. این شرکت معتقد است که همکار قراردادی به این بیماری تنفسی به دور از دفتر در اواخر ماه گذشته.

روز دوشنبه ولز فارگو گفت: از یک کارمند مشغول به کار در یکی از مکان های خود را در سان فرانسیسکو آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که گلدمن ساکس رئیس امور مالی استفان Scherr گفت: پیش از آن در روز است که این بانک هیچ مورد شناخته شده از coronavirus در میان کارکنان آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی