بلیک مارتینز آواز می خواند ستایش ‘هوشمند’ غول دفاعی هماهنگ کننده

وجود دارد تنها یک فصل با هم در خلیج سبز بود اما به اندازه کافی برای متقاعد کردن بلیک مارتینز خود linebackers مربی پاتریک گراهام بود چیزی خاص.

وجود دارد بسیاری از عوامل است که به یک بازیکن امضای قرارداد با یک تیم جدید است و بدون شک گراهام حضور به عنوان غول جدید دفاعی هماهنگ کننده عمده نقطه فروش برای مارتینز.

“من خیلی هیجان زده به کار با او در این سال و سال های بعد این است که چگونه هوشمند او این است که” مارتینز روز دوشنبه گفت:. “من فکر می کنم او احتمالا باهوش ترین مربی است که من تا کنون بوده است. و سپس فقط آماده سازی او قرار می دهد و در هر هفته خود را شدت که چقدر او مراقبت در مورد بازی فوتبال است. آن را فقط به من اجازه رفتن را در هر جمعه یا دوشنبه یا هر یکشنبه بازی فقط به طور کامل آماده شده و من هرگز احساس من نمی دانم آنچه در بازی اتفاق خواهد افتاد بعدی.”

مارتینز 26 آغاز شده تمام 48 به طور منظم فصل بازی برای هکرها سه سال گذشته و در مجموع مقابله با اعداد انباشته — 144, 144 و 155 — چشم نواز و همچنین نیاز به قرار دادن در چشم انداز است. بله او همیشه در اطراف توپ, اما, جایی که او با قرار دادن توپ-حامل در رابطه با خط داد و بیداد کلیدی است برای مشاهده مارتینز به عنوان یک کامپایلر یا چیزی بسیار بیشتر است.

غول مطالعه و به این نتیجه رسید که طرح دفاعی در خلیج سبز بود منجر به مارتینز ساخت تاثیرگذار بازی می کند. مارتینز بود “در مورد 50-50 از تعجب و تعجب” هنگامی که هکرها از او ساخته شده یک پیشنهاد بود که آسان به رد.

“راه آنها ارزش داخل linebacker موقعیت به خصوص که در دفاع از آن را به عنوان با ارزش به عنوان مکان های دیگر من حدس می زنم, به نظر من,” او گفت:.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

گراهام وجود دارد در سال 2018 اما هکرها زد هماهنگ کننده مایک Pettine دفاع. مارتینز می داند همه چیز در مورد انتقاد و شنیده است همه حساب از تکل او باعث می شود 6 یا 7 متری در سراسر خط داد و بیداد. او و غول به اشتراک گذاری چشم انداز که بهترین است و در عین حال برای او می آیند.

“که یکی به نظر من تصور غلط از من به من حدس می زنم عمومی نمایش” مارتینز گفت. “راه ما زد دفاع حداقل به دو سال گذشته هکرها در مربی Pettine دفاع این نوع از من قرار داده و آن را به عنوان ‘پاکسازی-خدمه مرد.’ “

راه هکرها زد خود دفاع مارتینز نمی هر گونه شکاف مسئولیت. ستاره ها واحد قرار شد بچه ها بزرگ up-front — پرستون اسمیت, Za’Darius اسمیت کنی کلارک یا دین لوری. مارتینز بود که اغلب تنها در داخل linebacker در این زمینه است.

“این فقط از نوع ‘هی بازی کنی بازی کردن Za’Darius بازی پرستون بازی کردن دین بازی کردن این بچه ها و در واقع آنها را به حق” مارتینز گفت. “آنها نوع قادر به انجام هر کاری که آنها می خواستند به انجام. و سپس من را نقش بسته است.

“بنابراین من می دانم که وجود دارد همه چیز مانند ‘شما را تکل کردن زمینه شما را نمی پردازد در اینجا شما را می پردازد وجود دارد.’ اما برای اکثریت از آن زمان وجود دارد این چیزی است که من به نام به انجام این کار آن را فقط به من کار من در آن حس. رفتن به این فصل پس از من یاد بگیرند که این طرح هر چه در آن پایان می رسد تا که آره من امیدوارم که من قادر به آن را باعث ضربه انفرادی شکاف انجام آن نوع از همه چیز و تاثیر بازی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im