‘خون در دست خود: معلمان می گویند de Blasio و کررنزا کمک به گسترش coronavirus

یکی پس از دیگری بیمار بروکلین ویژگی های بالا و معلمان مدرسه به نام اتحادیه سوره رهبر Nate Bonheimer هفته گذشته به او بگویید که آنها می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19.

روز جمعه پنج تن از آنها را به اشتراک گذاشته بود ویرانگر اخبار. اما پس از اطلاع در مورد هر یک از شهر وزارت آموزش و پرورش هنوز هم دستور داد از 6000 دانش آموز مدرسه 350 کارکنان به نشان می دهد تا برای کار در هفته گذشته گفت: این ساختمان به تمیز شده است.

“سازمان حفاظت محیط زیست نیست, از این مدرسه برای هر یک از موارد” گفت: Bonheimer که نگران است که انفعال در معرض دیگران به مخوف عفونت است.

این شهرستان موفق به دنبال مارس 9 بخشنامه توسط دولت و وزارت آموزش و پرورش است که “نیاز اولیه تا 24 ساعت بسته شدن به منظور آغاز تحقیقات برای تعیین مخاطبین است که فرد ممکن است تا به حال در محیط مدرسه است.”

سازمان حفاظت محیط زیست نیست تلاش برای شناسایی نزدیک مخاطبین Bonheimer گفت. “آنها نمی هشدار به افرادی که نیاز به دانستن بیشتر برای محافظت از خود و خانواده و هر کس دیگری آنها را به تماس با.”

Brooklyn Technical High School, where teachers have tested positive for coronavirus
بروکلین دبیرستان های فنیدانیل ویلیام McKnight

یکی از آلوده معلم شد و پس از پاره های پنهان کاری او آن را بر خود شخصا به اجازه دهید همه دانش آموزان خود را می دانم که وضعیت خود را.

در اطراف شهر معلمان و مدیران هستند که خشم شهردار, بیل د Blasio و مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا در برابر ضرب و شتم درام به بستن مدارس دولتی به نام ایمنی.

برخی از تغییر نام کروناویروس “Carranzavirus.”

“شما می گویند عدالت و تعالی اما هر مدرسه منطقه بسته قبل از شما بود. شما تا به حال این بچه ها مانند ظروف پتری گسترش این برای خانواده های آنها” یک مدیر fumed.

برخی از کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست بر این باورند د Blasio و کررنزا عمدا نگه درب در COVID-19 موارد ظاهر قرار دادن کودکان و نوجوانان و خانواده ها در خطر است.

“خون در دست خود” یکی گفت:

سازمان حفاظت محیط زیست کارکنان فکر می کنم این دو شهرستان رهبران سعی در سرپوش گذاشتن بر موارد چون می خواستم به نگه داشتن 1.1 میلیون دانشجو در سیستم در حال اجرا با وجود افزایش فشار به آن را تعطیل کند. در نهایت با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در مورد به انجام آن شهردار relented و بسته مدارس برای دانش آموزان در مارس 16. آنها بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 20 آوریل پس از رخصتی بهار.

یک متخصص توافق شکست به اطلاع مقامات بهداشتی خطرناک بود.

“صدراعظم نمی شد به درستی پیروی از سیاست های دولت گفت:” هارون Carroll, سلامت, علوم, محقق و متخصص اطفال در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی.

اطلاعات منجمد آغاز شده در مارس 10, زمانی که Carranza, در یک ایمیل به دست آمده توسط پست گفت: مدیران به هشدار شهرستان مقامات بهداشت در مورد COVID-19 نفر از میان دانش آموزان یا کارکنان.

“در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای هر مدرسه به تماس [وزارت بهداشت و درمان] برای گزارش بالقوه و یا مورد تأیید” کررنزا نوشت: تکرار این بیانیه بعد از آن در همان ایمیل.

کررنزا گفت: DOH می توانید نتایج تست از آزمایشگاه و پرسنل مدرسه باید به کمک “با نگه داشتن گوشی خود را روشن.”

وزارت بهداشت سخنگوی پاتریک Gallahue گفت: جمعه آژانس “در توافق با سازمان حفاظت محیط زیست در بخشنامه.”

در چند دانشگاه و سازمان حفاظت محیط زیست دفاتر سراسر شهر بود, چند, کارکنان باید آزمایش مثبت اما تحت تاثیر ساختمان های باز مانده است در حالی که کارگران و دانشجویان و پدر و مادر در تاریکی نگه داشته خبرچین گفت.

در گراند خیابان پردیس در ویلیامزبرگ که در خانه های سه دبیرستان یک معلم در بازگشت از سفر به چین بیش از فوریه شکستن. با وجود گزارش از شیوع معلم بود نه خود قرنطینه اما بازگشت به آموزش کودکان و نوجوانان در مدارس Feb. 26 طریق Feb. 29 یک کارمند گفت.

معلم پس از آن بیمار شد و کار متوقف شد. مدرسه نیست بسته شد و کارکنان نمی شد اطلاع خودی گفت.

چهار تا دیگر کارکنان باید پس از تبدیل شدن به بیمار گفتند.

معلم بازگشت نیست یک پیام اما نسبی در این مورد گفت: “او بسیار بیمار است و بنابراین کل کارکنان” قبل از کاهش به نظر بیشتر است.

روز پنجشنبه گذشته پس از Grand خیابان معلمان مشغول به کار سه روز در یک ردیف در ساختمان — اصول فرستاده یک نامه مشترک گفت که “اعضای جامعه مدرسه ما” به حال خود گزارش مثبت COVID-19 انجام شد. آن را نمی گویند که چگونه بسیاری از اعضا و یا به جزئیات دیگر.

“متاسفانه سازمان حفاظت محیط زیست به حالت تعلیق در پیگیری موارد مثبت,” معلمان رسمی اتحادیه گفت: یک کارمند در روز سه شنبه. سازمان حفاظت محیط زیست نمی خواهد اظهار نظر در مورد Grand خیابان و یا موارد دیگر.

در جامائیکا دبیرستان پردیس که در خانه های سه, مدارس, کارلوس Borrero اصلی از دبیرستان برای جامعه, رهبری, لعنتی یک robocall به پدر و مادر یکشنبه قبل از مدارس بسته برای دانش آموزان, گزارش مدرسه بود “یکی تایید کرد” مورد و دیگری “مقدماتی مثبت” مورد شناسایی بیش از قبل از دو روز — در حالی که دانش آموزان حضور داشتند. یک معلم بودم Borrero گفت.

در مورد خواسته اعلام هفته گذشته سازمان حفاظت محیط زیست نمی خواهد به جزئیات.

“شهر دیگر تایید اطلاعات در مورد موارد فردی با توجه به حجم اما ما از هر مدرسه ای که می خواهد خود را به اطلاع جامعه خود مورد تایید شده گفت:” سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی میراندا Barbot.

در فضل دوج دبیرستان پردیس در برانکس, معلم خود گزارش مثبت COVID-19 آزمون در روز پنج شنبه مارس 12, کارکنان گفت. سازمان حفاظت محیط زیست نیست, از مدرسه روز بعد هنگامی که کودکان هنوز هم حضور داشتند قبل از د Blasio اعلام کرد که همه مدارس را به دانش آموزان شروع مارس 16.

معلمان دریافت فرم نامه از کررنزا تایید یک کارمند تا به حال آزمایش مثبت کرد و گفت: این ساختمان شد “ضد عفونی.” مدرسه نیست بسته شد در حالی که معلمان مشغول به کار در هفته گذشته.

“ما خواسته که دانش آموزان و والدین را اطلاع رسانی کنید و آنها هنوز هم بدست نمی آن را” یک معلم گفت. سازمان حفاظت محیط زیست تا به حال هیچ نظر.

Alfred E. Smith Career and Technical Education High School coronavirus
Alfred E. Smith حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش دبیرستان,J. C. برنج

در برانکس را Alfred E. Smith پردیس که در خانه های سه, مدارس, معلمان گزارش شده و به مدت سه روز آموزش از راه دور-آموزش به شروع هفته آینده.

“ده دقیقه قبل از پایان آخرین روز اتحادیه هرزه راه می رفت از طریق سالن و گفت:” شما آزاد هستید به ترک,'” معلم گفت.

به عنوان متولیان وارد Hazmat مناسب اتحادیه هرزه پاسخ داد: “وجود دارد coronavirus در ساختمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>