بلومبرگ آگهی touting رابطه با اوباما ‘نامطلوب,’ مشاوران سابق کاخ سفید می گویند

جدید مایکل بلومبرگ مبارزات انتخاباتی آگهی سیاهی روابط خود را با رئیس جمهور سابق باراک اوباما — اما چندین سابق اوباما دستیاران عنوان چگونه نزدیک آنها با هم کار می کرد.

بلومبرگ چند میلیون دلار در 30 ثانیه نقطه برجسته کار گذشته خود را با اوباما در مورد مسائل مانند تفنگ, ایمنی, آموزش و پرورش و جوانان مشاغل با توجه به وال استریت ژورنال.

این آگهی همچنین شامل یک کلیپ صوتی از اوباما با اشاره به بلومبرگ به عنوان کسی که می تواند “مردم را هم به دنبال راه حل های عملی.”

اما این دو “قطعا نیست بهترین جوانه” دیوید اکسلراد سابق مشاور ارشد اوباما, مقاله گفت.

اکسلراد گفت: رئیس سابق خود و بلومبرگ بود و “روابط کاری” اما نه بسیار فراتر از آن است.

آگهی Alexrod گفت: “به صحبت می کنند به قدرت اوباما با دموکرات ها ، هر کس می خواهد به یک تبلیغ بود.”

Tommy Vietor سابق اوباما سخنگوی توییتی که بلومبرگ به تبلیغات مطرح از اوباما حمایت که در واقع رئیس جمهور سابق هنوز به پرتاب وزن خود را پشت یک نامزد حزب دموکرات.

“آن را نامطلوب برای دیدن این همه بلومبرگ تبلیغات است که نشان می دهد اوباما تایید کرده است, او, به خصوص با توجه به نحوه … بهر حمایت خود را از اوباما عقب بود در سال 2012” Vietor نوشت.

یکی دیگر از مقامات دولت اوباما گفته وال استریت ژورنال که آگهی نمایی رابطه شخصی بین اوباما و بلومبرگ. بلومبرگ را تایید نمی کند اوباما در سال 2008.

در سال 2012 او منتظر تا روز قبل از انتخابات به تایید اوباما در سرمقاله بود که انتقاد از رئیس جمهور سابق را در دوره اول.

“به عنوان رئیس جمهور او اختصاص داده شده کمی زمان و تلاش برای توسعه و حفظ یک ائتلاف از فوتبال که محکوم امید برای هر گونه پیشرفت واقعی در اسلحه غیر قانونی, مهاجرت اصلاحات مالیاتی, ایجاد شغل و کاهش کسری بودجه,” بلومبرگ نوشت.

“و به جای متحد کردن کشور در اطراف یک پیام مشترک قربانی او درگیر در حملات پارتیزانی و در آغوش تفرقه پوپولیستی دستور کار متمرکز بیشتر در توزیع درآمد نسبت به ایجاد آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im