بلومبرگ سرزنش برنی Bros برای تنسی دفتر خرابکاری

مقدماتی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در زمان زشت به نوبه خود زمانی که مایک بلومبرگ در ناکسویل تنسی تخریب شد پنج شنبه شب — و تیم بلومبرگ پیشنهاد کرد که حامیان برنی ساندرز شدند و جنایت.

مقابل درب دفتر نقاشی با ناسزاهای — از جمله “اف%%k بلومبرگ” — و گچ بری با پوستر برجسته که کلماتی مانند “ارعاب” “classist” و “میلیاردر” با توجه به WVLT-تلویزیون در ناکسویل.

“ما نمی دانیم چه کسی مسئول این خرابکاری اما ما نمی دانیم آن پژواک زبان از ساندرز مبارزات انتخاباتی و حامیان آن” بلومبرگ کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت.

پوستر چسبیده به ساختمان نیز نشان داد clips مقالات اخبار در بلومبرگ که او در آن گفته شده نظرات موهن در مورد زنان و اقلیت ها در کنار کلمات اضافه شده توسط خرابکارها از جمله “فاشیست,” “جنسیتی” و “نژادپرستانه” ایستگاه گفت.

این ناکسویل اداره پلیس گفت که آنها دریافت یک شکایت که خرابکاری رخ داده در دفتر غربی خیابان دفتر بین 6 بعد از ظهر روز پنج شنبه و 7 صبح جمعه.

وجود دارد هیچ دوربین های امنیتی در دفتر و بدون شاهد و رو به جلو آمده اند.

این Knoxville, پلیس, اداره پلیس در حال بررسی این حادثه است. هیچ مظنون شناسایی شده اند.

Sheekey خواست سناتور ورمونت به محکوم کردن این حادثه.

“در طول هفته گذشته ما شاهد حملات مشابه علیه مایک بلومبرگ 2020 دفاتر در کشورهای مختلف. خوشبختانه هیچ کس مجروح شده است. اما این باید به پایان قبل از اینکه کسی صدمه دیده است,” او گفت.

“ما برنی ساندرز بلافاصله پس از محکوم کردن این حملات و مبارزات انتخاباتی خود برای پایان دادن به صدای شیپور مانند و بلاغت است که به وضوح تشویق هواداران خود را به شرکت در رفتار است که هیچ جایی در سیاست است.”

این خرابکاری می آید بر روی پاشنه از گرم مبادلات بین جبهه-دونده دموکراتیک سوسیالیستی ساندرز و بلومبرگ میلیاردر سابق سه دوره شهر نیویورک شهردار که در حال افزایش است در انتخابات بود اما مذکور را شکست توسط رقبا در چهار شنبه دموکراتیک بحث است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im