2020 دموکراتیک مسابقه ورود پر شکوفه.

سابق نیویورک شهردار مایک بلومبرگ است که به دنبال فراتر از سه شنبه 3 مارس, و در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای کارکنان و رول تاییدیه در کنتاکی در زمان مارس 19 اولیه وجود دارد یک کمپین خودی گفت: پست. کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی لگد کردن کمتر از هشت هفته بعد.

این کمپین برگزار شد 30 دقیقه میدان تیم کنفرانس هفته گذشته; تنها مورد در دستور کار عظیم سازمان برنامه ریزی برای بلوگرس دولت است.

“شناسایی افرادی که می تواند سفیران به کمپین مقامات منتخب که می تواند در حمایت از مبارزات محلی اثرگذارندهها که می تواند راهنمای کمپین” این منبع گفت. “این نوع از تلاش مردم قرار داده و به تالار اصلی متحده … آن را به عنوان اگر او در حال اجرا بود برای فرماندار کنتاکی. او است که به دنبال در هر ایالت به طور مستقل.”

“هرگز وجود دارد هر گونه صحبت از پول” خودی خندید اشاره به بلومبرگ را 60 میلیارد دلار ثروت. “چشم در کنوانسیون.”

بلومبرگ استراتژی است که به جست و خیز و چهار اولیه رای گیری متحده و او باقی مانده است تا حد زیادی بالاتر از فرای به عنوان حزب همچنان به شکست به یکی شدن در پشت هر یک از نامزدهای کنونی. آرا در آیووا و نیوهمشایر به ارمغان آورد برخی از وضوح گذاشته و همچنین لخت اختلافات عمیق بین حزب میانه رو و چپ کرد.

ایسنا — یک جمهوریخواه سابق و جهان 12th, ثروتمندترین فرد — عهد کرده است به پوسته از هر آنچه در آن طول می کشد را به نفع نامزدی حزب دموکرات کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود را به طور کامل با خود Midas-مانند ثروت است.

تا کنون او صرف حداقل 350 میلیون دلار برای وب و اینترنت تبلیغات به تنهایی. میلیون ها نفر بیشتر در حال پرداخت به خود 1,000-ارتش قوی از مبارزات کارکنان همه آنها درآمد به مراتب بیشتر از همتایان خود در بسته های پول رقیب مبارزات.

صرف ولگردی و قانونی شکنی منجر به افزایش مداوم در پای صندوقهای رای است. جدید اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی بررسی یافت بلومبرگ در 15% در سراسر کشور دقت انتهایی یک کاهش جو بایدن با 17 درصد. ساندرز باقی مانده در مقابل با 25% پشتیبانی می کند. برخی از دولت سنجی نگاه حتی rosier. میلیاردر شد, انتخاب رای دهندگان در هر دو فلوریدا و آرکانزاس با توجه به نظرسنجی های اخیر.

پس از اخراج به عنوان یک کنجکاوی نامزد بلومبرگ در حال حاضر تحت درمان با کشنده جدیت توسط رقبا. به ظاهر هر روز مبارزات انتخاباتی است و تست شده توسط شرم آور رسانه های اجتماعی مخالفت افسردگی مانند خود دفاع قوی از توقف و frisk در طول یک 2015 سخنرانی به Aspen Institute.

“کمپین احساس می کند خیلی خوب است. فراموش نکنید Aspen نظرات ما رو [گرجستان] که کنگره [لوسی] می کنند. او یک زن از رنگ. پسر او کشته شد, در تیراندازی. او آگاه است از مایک امضا مسائل” دوم مهر خودی گفت: پست. این می کنند تایید آمد همان روز بلومبرگ برداشت تایید از ملکه Rep. گرگوری Meeks ادامه تهاجمی تلاش برای خواستگاری, سیاه, رای دهندگان.

“من فکر می کنم برنی underperformed [در نیوهمپشایر]. من انتظار داشتم که 10 نقطه پیروزی” خودی اضافه شده از ساندرز’ 1.5-نقطه حاشیه پیروزی. “او را به مشکل اجرا در برخی از این بزرگتر متحده در برابر یک مرد با یک مقدار زیادی از پول و عادی تر دموکراتیک پیام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im