بلومبرگ در مقایسه ACLU معلمان اتحادیه به NRA به عنوان شهردار نیویورک

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگ در زمان jabs در دو هسته ای, گروه دموکرات با مقایسه آنها را به انجمن ملی تفنگ در طول زمان خود را به عنوان شهردار نیویورک.

زبان در سال های 2007 و 2013 میلیاردر شهردار سابق علنا محکوم کرد اتحادیه معلمان و دولت شعبه آیتالله سیستانی با تشبیه این دو به NRA.

بلومبرگ اول جلب مقایسه طول یک سال 2007 کنفرانس مطبوعاتی شعار مدرسه خود را اصلاح طرح یک طرح به طور کامل محکوم کرد توسط ایالات فدراسیون معلمان است.

“شما همیشه باید این مشکل از یک گروه بسیار کوچک از افرادی که مجرد هستند-موضوع متمرکز داشتن نامتناسب درصد از قدرت است. که دقیقا NRA,” پس از آن شهردار در آن زمان گفت: در حالی که این استدلال که منتقدان خود را آموزش و پرورش پیشنهاد شد “خودخواه” و در اعداد است.

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار به نام علاقه ویژه ای است که او با اشاره به ایسنا پاسخ داد: “شماره 1 وجود دارد UFT. شما می خواهید به پس از رفتن کسی که به عنوان خوب به عنوان مثال هر چیزی است.”

سریع به جلو به سال 2013 را سال گذشته در دفتر 2020 نامزد هنوز هم در بر داشت خود را در تقابل با اتحادیه معلمان و اشاره NRA در یک نقد از UFT رهبری است.

“NRA محل دیگری که در آن عضویت, اگر شما انجام این رای گیری نمی کند موافق با رهبری” بلومبرگ گفت: در دوران پس از آن-هفتگی رادیو نشان می دهد در سال 2013.

“این نمونه ای از کنگره آن را نمونه ای از اتحادیه های کارگری آن را نمونه ای از شرکت های, من حدس می زنم که در آن یک گروه کوچک است که واقعا حمل توپ و دیگران لزوما در توافق,” او اضافه شده است.

شهردار ساخته شده مشابه اظهارات در مورد نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی که در همان سال زمانی که این گروه شده بود مبارزه در برابر تالار شهر بحث برانگیز “توقف-و-frisk” سیاست.

“ما نیاز نداریم افراط گرایان در سمت چپ یا راست در حال اجرا ما با اداره پلیس, آیا آن را NRA یا TECHFREEDOM,” بلومبرگ گفت: در طول یک سخنرانی در مقابل NYPD برنج با توجه به متن این سخنان در یافت شهردار آرشیو سایت.

“در واشنگتن برخی از مقامات منتخب ندارد و به شجاعت ایستادگی در برابر گروه های منافع خاص در سمت راست و پاس عقل سلیم قوانین اسلحه. و در شهر نیویورک برخی از همین حالا باید به شجاعت ایستادگی به منافع خاص در سمت چپ و حمایت از حس مشترک پلیس تاکتیک های مانند توقف-و-frisk.”

عصر ایران متمرکز کرده است بخش قابل توجهی از تلاش های بشردوستانه خود را در طول سال ها مبارزه با خشونت اسلحه و NRA منجر به تاسیس Everytown for Gun Safety, غیر انتفاعی متعهد به حمایت سیاسی از نامزدها که رای به نفع تفنگ اقدامات کنترل. میلیاردر نیز تا حد زیادی از بودجه این سازمان است.

صحبت سیاسی در مورد متداول از نظر, عصر ایران, کمپین مشاور ارشد استو Loeser گفت که “اشاره به [صنفی معلمان] چیزی بود که مایک گفت: در حرارت لحظه ای که او در حال حاضر تاسف است.”

یک سخنگوی بلومبرگ انتخاباتی بود و نه بلافاصله قادر به ارسال نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im