بلومبرگ در دفاع از اسلام نظارت به عنوان شهردار: آنچه که ما در حال ‘قرار است به انجام’

مایکل بلومبرگ روز پنج شنبه در دفاع از خود نظارت پنهان از شهر نیویورک مسلمانان به عنوان شهردار در پی 9/11 او به عنوان چهره معترضان به سیاست.

تحت بلومبرگ را پشتوانه NYPD صرف حداقل شش سال فهرست نویسی و اطلاعات در جوامع مسلمان surveilling مسلمان-کسب و کار متعلق به مساجد و مدارس دیگر و سازمان های مرتبط به ایمان — که طرفداران را به عنوان نژادپرست و بی پایه و اساس مذهبی پروفایل.

اما بلومبرگ گفت: آن چیزی بود که مقامات “قرار است به انجام” پس از حملات تروریستی در طول یک ظاهر PBS Newshour.

“ما تا به حال هر قصد رفتن به هر جایی که می تواند از نظر قانونی به اطلاعات زیادی برای حفاظت از این کشور گفت:” مهر. “ما تا به حال فقط از دست 3000 نفر در 9/11. البته ما قرار است به انجام این کار است.”

این برنامه که به پایان رسید در سال 2014 تا به حال پلیس هماهنگی با مقامات در دور شهرستانها مانند بوفالو و رفت تا آنجا که به ارسال یک عامل مخفی همراه با دانشجویان مسلمان در whitewater قایق سواری در سفر. نظارت قرار گرفت به پرونده های حقوقی متعددی که منجر به یک راه حل مقابله با دادگاه هرگز حاکم آن را به صورت قانونی است.

بلومبرگ تاکید کرد که او را باور نمی کند “همه مسلمانان تروریست هستند و یا همه تروریست ها مسلمان هستند” و این که او به حمایت از زمین صفر مسجد به عنوان یک ماده از آزادی از دین است.

“اما همه [9/11 تروریست ها] آمد و از همان محل — و تمام که شد از یک محل است که به طور اتفاقی به یک دین” بلومبرگ اضافه شده است. “و اگر آنها می شده است یکی دیگر از دین ما انجام داده اند همین است.”

میلیاردر به نظر می رسد به تطهیر میزان surveilling توصیف NYPD به عنوان ارسال “برخی از افسران به برخی از مساجد” برای گوش دادن به موعظه از امام.

این برنامه هرگز منجر به دستگیری و یا منجر به یک پتانسیل تروریستی.

شهردار de Blasio در پنج شنبه شب به نام نظارت “نژادپرستانه” و “غیرسازنده است.” Hizzoner حمله نامزد در یکی از خود را اواخر شب ضد بلومبرگ توییتهایی در حالی که نگه داشته awake با دارو او را برای عمل جراحی زانو

“به عنوان کسی که به پایان رسید [بلومبرگ را نژادپرستانه + معکوس مسلمان نظارت برنامه” de Blasio در توئیتر خود نوشت: “من شما را به آنچه او نمی خواهد: آن را در واقع ما کمتر امن آن تربیت خشم و بی اعتمادی فقط زمانی که ما بیشترین نیاز را به ما و ما مسلمان جامعه با یکدیگر است. شکست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im