که من؟!

مایک بلومبرگ سعی در تطهیر خود را در مرکز صحنه نقش مهمی در سوق دادن شورای شهر به نادیده گرفتن بزرگ اپل سخت محدودیت مدت و او اجازه می دهد تا یک سوم اجرا برای شهردار — اصرار آن قانونگذاران’ انجام می دهند.

به چشم ظاهر سخن گفتن آمد در میان پاسخ به یک سوال در یک MSNBC مصاحبه جمعه صبح در مورد اینکه آیا او به دنبال تغییر قانون اساسی به ما اجازه می دهد برای شبیه مانور.

“من نمی خواهد سعی کنید به تغییر Constitution. تی شرتکلاه درست,” میلیاردر media mogul گفت: قبل از اضافه کردن: “Yes, اما نگه داشتن در ذهن من بود شورای شهر که آن را انجام داد.”

که حساب استفاده بیش از بلومبرگ است acrimonious 2008 تلاش برای فشار شهرستان قانونگذاران به تغییر قانون است.

بلومبرگ در سال 2009 دموکراتیک رقیب شهرستان حسابرسی بیل تامپسون اعتراض خواستار آن “تعلیق دموکراسی در شهر نیویورک است.”

اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی نشان 89 درصد از رای دهندگان می خواستم یک همه پرسی به جای شورای شهر رای دادن.

بلومبرگ استدلال در زمانی که رکود بزرگ مورد نیاز مداوم رهبری است.

“در زمان وجود دارد هنگامی که شما می دانید یک کار انجام شده است و بار وجود دارد زمانی که شما احساس می کنید شما در ضخامت از تغییرات عمده ای که هنوز نیاز به کار سخت و مدیریت دقیق و دشوار پاسخگویی او گفت:” در یک شهرستان در سالن کنفرانس مطبوعاتی.

محدودیت مدت دو بار تایید شده توسط نیویورک ساکنان در 1990s قبل از بلومبرگ متقاعد شهرستان قانونگذاران به طور موقت قراضه آنها. به عنوان شهردار او امضا لایحه اجازه می دهد خود را یک سوم مدت است.

ایسنا — به دنبال نمره خود را برای اولین بار برنده در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه زمانی که 14 متحده رای در روز سه شنبه است — آشنائی رای دهندگان میانه برای جلوگیری از حرکت ساخته شده توسط ورمونت خود توصیف سوسیالیستی ما سناتور برنی ساندرز.

اما مبارزات انتخاباتی خود تلاش کرده است برای پاسخ به یک رشته از حملات از رقبای دیرین بیش اتهامات نامناسب محل کار نسبت به زنان و گذشته خود را برای حمایت از “توقف-و-frisk” policing.

شهردار سابق انتخاب شد به دو دوره به عنوان یک جمهوری خواه قبل از تبدیل شدن به مستقل در اجرا به دوره سوم شده است.

بلومبرگ ارزش حدود 65 میلیارد دلار در حال حاضر صرف بیش از 500 میلیون دلار در پیشنهاد خود را برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im