نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ گفت: در مصاحبه جدید که “هیچ سوال” او رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پوست پس از فرمانده کل قوا و مهر انتخاباتی معامله barbs بیش از آخر هفته.

“من فکر می کنم هیچ سوالی وجود دارد که او نگران من است زیرا در غیر این صورت او نمی خواهد پاسخ” بلومبرگ گفته NBC News, کالیفرنیا.

“او می خواهم تمرکز توجه خود را بر دیگر نامزدها. دونالد نمی خواهند به اجرا در برابر من چون او می داند آنچه که من انجام داده ام” سه دوره شهردار نیویورک گفت: با اشاره به تمرکز بر روی مشاغل تفنگ ایمنی و مسائل زیست محیطی.

رئيس جمهور در زمان به توییتر یکشنبه به مسخره 5-پا-8 میلیاردر ارتفاع — تصریح می کند که او خواسته برای یک جعبه برای ایستادن در آینده بحث ریاست جمهوری.

“مینی مایک در حال حاضر مذاکره هر دو به حزب دموکرات اولیه بحث مرحله و به حق ایستادن بر روی جعبه و یا بالابر در بحث. این است که گاهی اوقات انجام می شود اما واقعا عادلانه نیست!,” او نوشت.

بلومبرگ است مدیر کمپین اخراج به رئیس جمهور در به همان اندازه شرایط شخصی.

“رئیس جمهور دروغ است” بلومبرگ کمپین سخنگوی جولی چوب در بیانیه ای گفت.

“او یک پاتولوژیک دروغگو که در مورد همه چیز: او جعلی مو خود را, چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد” او افزود: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش وزن 243 پوند است.

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستنایسنا

بلومبرگ در ان بی سی مصاحبه آن را در زمان یک گام بیشتر در روز دوشنبه.

“دونالد نمی خواهند به اجرا در برابر من چون او می داند که من گرفته ام او در اسلحه و زغال سنگ و هر بار من مورد ضرب و شتم او. من در تلاش برای در آنچه من و آنچه که من انجام خواهد داد و نه به یک مسابقه احمقانه. او نمی تواند اجرا بر روی رکورد خود” او متهم شده است.

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن را تقریبا قطعی تبرئه در طول جلسات استیضاح در روز چهارشنبه بلومبرگ آن را به نام “رسوایی است.”

“آن را یک رسوایی من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد در مورد آن است. من نمی خواهم استیضاح, اما من فکر وجود دارد آنقدر شواهد ما واقعا تا به حال به آن را انجام دهد. من یک سناتور, اما من می خواهم رای به محکوم کردن” او گفت: این شبکه است.

“به نظر می رسد آشکار است که آنها در حال رفتن به اجازه دهید او را خاموش قلاب بدون انجام کاری و پس از آن را باید شانس خود را در Nov. 3.

او همچنین گفت که او در مسابقه برای مسافت های طولانی — و که او در حال اجرا بود در برابر تهمت — و نه خود را دموکراتیک رقبا.

“من در حال اجرا نیست در برابر جو بایدن یا برنی ساندرز یا الیزابت وارن. من در حال اجرا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اینکه آیا آنها برنده شدن در یکی از این کشورها و یا هر دو از این دولت و یا آن را فقط نمی تاثیر آنچه که من قصد دارم به انجام” بلومبرگ گفت: با اشاره به اوایل دولت مسابقات که او در حال اجرا نیست ،

“من قصد دارم به بیرون رفتن و به پیام من به مردم آمریکا گفت:” ان بی سی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im