بلومبرگ واجد شرایط برای لاس وگاس بحث رو دموکراتیک رقبا برای اولین بار

مایکل بلومبرگ رسما برای واجد شرایط یکشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس مارک اولین بار میلیاردر 2020 مدعی خواهد آمد چهره به چهره با رقبای خود را.

بلومبرگ که اواخر ورود به دموکراتیک اولیه نژاد ملاقات کمیته ملی حزب دموکرات مدارک به مرحله با روز شنبه با انتشار جدید NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی قرار می گیرد که شهردار سابق در دوم با 19 درصد پشتیبانی می کند.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) در وهله اول با 31 درصد پشتیبانی با توجه به نظرسنجی.

“مایک است که به دنبال به جلو به پیوستن به دیگر نامزدهای دموکرات در مرحله ساخت مورد که چرا او را بهترین نامزد برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحد کردن کشور” بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey گفت.

“از مایک خود را راه اندازی کمپین 13 هفته پیش او را ملاقات با رای دهندگان در 25 ایالت و 62 شهرستانها. ما جمعیت همچنان به رشد و ائتلاف ما همچنان به گسترش,” Sheeky اضافه شده است. “وجود دارد یک میل در هر گوشه از این کشور برای ثابت رهبر برای کسی که ایستاده تا قلدر و منافع خاص و کارها انجام می شود. که فرد مایک بلومبرگ و ما نگاه به جلو به بیشتر آمریکایی ها دیدن که در شب چهارشنبه.”

به منظور واجد شرایط بلومبرگ مورد نیاز برای ثبت نام حداقل 10 درصد حمایت در چهار نظر سنجی های ملی یا 12 درصد حمایت در دو دولت سنجی در نوادا و کارولینای جنوبی است. نامزدها نیز واجد شرایط با گرفتن حداقل یک نماینده از آیووا قفقاز یا نیوهمپشایر اولیه — با این حال بلومبرگ وارد مسابقه خیلی دیر به رقابت در هر دو.

در اواخر ماه ژانویه DNC اعلام کرد یک تجدید نظر عمده ای به آن صلاحیت معیار است که هموار راه را برای مهر ورود.

بلومبرگ در اصل فاقد شرایط لازم برای واجد شرایط برای دموکراتیک بحث چرا که او خود بودجه کل مبارزات انتخاباتی و پذیرش بدون کمکهای مالی که او را قادر به دیدار قبلی اهدا کننده مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im