بلومبرگ sidesteps توقف-و-frisk عذرخواهی در طول سفر به تنسی

مایک بلومبرگ حاضر به طور مستقیم خود عذرخواهی, 2015 نظرات از توقف و frisk در حالی که جوش در تنسی چهارشنبه.

“من فکر نمی کنم این واژه ها نشان می دهد که چگونه من led متنوع ترین شهرستان در کشور است. من [قبلا] عذرخواهی برای تمرین و درد که آن را ناشی از” او گفت: هنگامی که در مواجهه با خبرنگاران پس از یک رویداد در Chattanooga.

“آن پنج سال پیش. و شما می دانید, آن را فقط راهی نیست که من فکر می کنم و آن را منعکس نمی کند آنچه که من هر روز انجام دهید.”

در طول 2015 Aspen Institute, سخنرانی بلومبرگ گفت: “نود و پنج درصد از قتل قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. شما فقط می توانید یک شرح زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است.”

“آنها مرد و اقلیت های 16 تا 25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهر (نامفهوم).”

ایسنا — چه کسی عذرخواهی برای توقف-و-frisk سال گذشته در مدت کوتاهی قبل از تبدیل شدن به یک نامزد حزب دموکرات برای رئیس جمهور همچنین گفت که “یکی از پیامدهای ناخواسته است که مردم می گویند” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا است که همه اقلیت.'”

“بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است,” او گفت: در آن زمان.

میلیاردر رسانه مغول سعی در توجیه NYPD استفاده از توقف-و-frisk — که حکومت بر خلاف قانون اساسی توسط یک قاضی فدرال — با این ادعا “شما رو به گرفتن اسلحه از دست افراد که در حال کشته شدن است.”

“و راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها را … و سپس آنها شروع به … ‘من نمی خواهید به گرفتار’ به طوری که آنها را نمی تفنگ. آنها هنوز هم تفنگ, اما آنها آن را ترک در خانه.”

جنجال بر سر انتشار فایل صوتی بلومبرگ است Aspen سخنان بود فیل در اتاق سابق سه دوره میلیاردر نیویورک شهرستان, شهردار معرفی شد برای صحبت با دکتر Elenora جنگل جمهور از شهر NAACP فصل. او در دفاع از بلومبرگ به عنوان یک جنگنده برای اقتصادی یک عدالت اجتماعی است.

“من می دانم آنچه نژادپرستی به نظر می رسد. من می دانم آنچه در آن مانند به نظر می رسد و نه Mike Bloomberg,” جنگل گفت.

او همچنین گفت که او را “بیمار و خسته” از مغلوب ساختن پیشی جستن را ناعادلانه حملات.

بلومبرگ طی سخنرانی خود اشاره نمی کند متوقف و frisk اما قول داد او را نمی توان مورد آزار واقع شدند با تهمت و تبلیغ حمایت خود را از کنترل اسلحه.

در همین حال ایسنا کمپین به دنبال محدود کردن آسیب های فرفورژه با متداول شدن از اسپن های صوتی با اعلام تاییدیه از سه عضو کنگره سیاه حزبی از جمله Rep. گرگوری Meeks که همچنین رئیس ملکه حزب دموکرات است.

بلومبرگ مورد حمله قرار گرفت برای Aspen اظهارات روز سه شنبه توسط شخص میلیاردر و دموکراتیک رقیب تام Steyer و همچنین نینا ترنر یک جانشین برای نامزد, Bernie Sanders, که گفت که او باید رها و خارج از مسابقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im