میلیاردر مایک بلومبرگ تایید کرد روز شنبه که او را تبدیل او از بین رفته مبارزات انتخاباتی خود را “مستقل” سوپر پک برای کمک به نامزد دموکرات و شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات عمومی — به ویژه استقرار چه چیزی می تواند صدها میلیون دلار در منابع در شش میدان نبرد متحده منابع گفت: پست.

مستقل از هزینه های گروه — معمولا به عنوان فوق العاده عمل سیاسی کمیته یا PAC — تمرکز بر روی انتخابات و قرار دادن انگشت شست در مقیاس دموکراتیک اولیه مسابقه بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

بلومبرگ تایید بایدن روز چهارشنبه هنگام خروج از مسابقه به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری پس از یک فقیر در سه شنبه مقدماتی با وجود سوزاندن از طریق بیش از 500 میلیون دلار است.

“مایک ارائه خواهد شد در تعهد خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن طریق مستقل جدید هزینه تلاش نام/بودجه/دامنه است که به طور مشخص” بلومبرگ خودی گفت.

“آن را شامل دفاتر در شش میدان نبرد آمده است: آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین. از آن خواهد شد طرفدار نامزد ضد مغلوب ساختن پیشی جستن و پشتیبانی خواهد کرد پایین-رای حزب دموکرات نیز از” بلومبرگ منبع اضافه شده است.

Hawkfish دیجیتال سازمان راه اندازی شده توسط بلومبرگ ادامه خواهد داد وجود دارد به عنوان یک نهاد مجزا شود و به جای تبلیغات در رسانه های اجتماعی.

این منبع گفت: مثل همه مستقل هزینه های گروه بلومبرگ فوق العاده PAC نمی خواهد بود قادر به هماهنگی با هر مبارزه است.

پست گزارش روز شنبه که بلومبرگ سابق سه دوره نیویورک شهرستان, شهردار, شد خانههای گلی خالی راه اندازی یک طرفدار دموکرات ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC.

بلومبرگ — به ارزش 65 میلیارد — می تواند تخلیه صدها میلیون دلار به سوپر پک به پرداخت هزینه برای تبلیغات اعزام کارکنان به دست کشیدن بر روی درب و حتی repurpose مبارزات انتخاباتی خود به دفاتر ترویج بایدن یا اسلم مغلوب ساختن پیشی جستن.

به بلومبرگ کارزار 2,400 پرداخت کارکنان از جمله 2000 در 43 ایالت و سرزمین و دیگری 400 در میدان تایمز ستاد.

به بلومبرگ منبع نمی گویند که چگونه بسیاری از مبارزات کارکنان خواهد بود reassigned به فوق العاده Pac — اما آن را به راحتی می تواند در صدها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de