بلومبرگ اهداف مغلوب ساختن پیشی جستن ‘بی پروا CDC کاهش در جدید کروناویروس حمله آگهی

مایک بلومبرگ کمپین چهارشنبه اعلام کرد که آن را درجه یک جدید آگهی 30 ثانیه ای با عنوان “همه گیر” تصریح می کند که ایالات متحده آماده است برای coronavirus به دلیل رئیس جمهور تهمت کاهش بودجه در مراکز کنترل بیماری در میان دیگران.

“با این ویروس رسما ضربه زدن به ما و آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران برای سلامت و ایمنی خود را — اما از آنجا که رئیس جمهور تهمت را بی پروا کاهش به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بودجه و بی معنی حذف از اقدامات حفاظتی در محل قرار پس از آخرین پاندمی ویروس ابولا شیوع ما در underprepared برای coronavirus” بلومبرگ انتخاباتی متهم شده است.

30-second spot — آخرین پخش توسط شهردار سابق که صرف میلیون ها دلار از پول خود را در کمپین تبلیغات — اجرا خواهد شد در سراسر کشور در کابل پخش و سیستم عامل های دیجیتال.

“تهمت قرار دادن آمریکا زندگی می کند در معرض خطر هر روز نادیده گرفتن علم و ادعا ویروس خواهد شد به طور معجزه آسایی’ ناپدید می شوند مارس و با تکیه بر ‘آب و هوای گرم’ برای پایان دادن به گسترش ویروس. آن را واضح تر از همیشه که کشور نیاز به یک رهبر با تجربه واقعی مدیریت بحران” تیم بلومبرگ ادامه داد.

“مدیریت بحران است که مایک بلومبرگ می کند” آگهی خود را آغاز می شود. “پس از 9/11 او steadied و بازسازی امریکا بزرگترین شهرستان, نظارت اضطراری پاسخ به بلایای طبیعی ارتقا بیمارستان آمادگی برای مدیریت سلامت در بحران و او را از بودجه پژوهش و لبه های برش شامل همه گیر.”

آگهی جدید آمد و به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده چهارشنبه در برابر انتقاد است که دولت او انجام نمی دهد به اندازه کافی برای دیدار با کروناویروس تهدید و برخی از قانونگذاران خواستار دادن بیماری مبارزان به مراتب بیشتر پول نقد از $2.5 میلیارد کاخ سفید درخواست کرده است.

و یک روز پس از او به دنبال به حداقل رساندن ترس از گسترش ویروس به طور گسترده ای در سراسر آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن آمادگی برای برگزاری کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی با کارشناسان از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در ضمن دو coronavirus موارد گزارش شده در آمریکایی که تا به حال سفر در الماس شاهزاده کشتی کروز, سلامت, مقامات گفت. این موارد جدید را به ما شمارش تا 59.

رئیس جمهور در عین حال در زمان به توییتر برای ضربه زدن به رسانه ها و دموکرات ها برای ظاهرا sensationalizing تهدید — و ارسال به بازار سهام به توالت.

“رتبه های پایین خبر جعلی MSDNC (Comcast) & @سی ان ان انجام می دهند همه چیز ممکن است به Caronavirus نگاه به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است. به همین ترتیب خود را بی هیچ چیز دموکرات رفقا همه بحث, بدون عمل است. ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!” فرمانده کل قوا متهم شده است.

بازارهای سهام جهانی باید از بین برود $3.3 تریلیون دلار از ارزش در گذشته چهار جلسه معاملاتی به عنوان اندازه گیری توسط MSCI همه کشور شاخص است.

در ایالات متحده داو کاهش یافته و نزدیک به 2000 امتیاز دوشنبه و سه شنبه و پایین بود حدود 130 امتیاز چهار شنبه در ساعت 2 بعد از ظهر

تهمت نیز توییتی که CDC بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و دیگران در دولت بودند “انجام یک کار بزرگ با توجه به کروناویروس!”

سناتور. چاک شومر را تن به تن یک $8.5 میلیارد دلار طرح — بیش از سه مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست.

این شامل 4.5 میلیارد دلار برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی به کار برای جلوگیری از شیوع بیماری در ایالات متحده $1 میلیارد دلار برای توسعه و تولید یک واکسن 1 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای دیگر در مبارزه با کروناویروس و 2 میلیارد دلار برای بازپرداخت متحده برای هزینه های متحمل شده در مقابله با شیوع.

“ما با هم قرار داده یک مکمل است که این موضوع گفت: Rep. رزا DeLauro D-Conn., که صندلی یک صفحه کلید است که مجموعه هزینه برای سازمان بهداشت و درمان.

DeLauro را رد کرد کاخ سفید را $2.5 میلیارد دلار درخواست کرد و گفت: این دو صفحه خلاصه شده با آن را به نظر می رسد قرار داده شده اند هم بدون خیلی فکر کردم.

او در تقابل با آن به 28 صفحه ارسال از دولت اوباما در مقابله با ابولا.

شهادت قبل از کمیته چهار شنبه, آذر گفت: “من درک سرخوردگی خود را با دو صفحه نامه بودن اسناد و مدارک” اما او گفت که او معتقد است $2.5 میلیارد دلار خواهد بود به اندازه کافی در حال حاضر.

“اگر آن را نمی کند آن را به صندوق خواهیم آمد برای شما,” او اضافه شده است.

در سال 2018 CDC برش 80 درصد تلاش خود را برای جلوگیری از جهانی شیوع بیماری به دلیل آن بود در حال اجرا از پول است.

دولت نیز تعطیل جهانی-بهداشت واحد های امنیتی شورای امنیت ملی و کاهش هزینه های دولت فدرال بر سلامت حدود 15 میلیارد دلار است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de