بلومبرگ به طرح مالیات بر معاملات سهام تساوی با حال خمیازه سخن گفتن در وال استریت

مایکل بلومبرگ فقط پیشنهاد مالیات بر تمام معاملات مالی و وال استریت است که خمیازه کشیدن.

سابق شهردار نیویورک گفت که کار با کنگره برای تحمیل یک 0.1 درصد مالیات بر تمام معاملات مالی از جمله سهام و اوراق قرضه, معاملات و پرداخت در قراردادهای مشتق شده به عنوان بخشی از یک طرح برای کاهش نابرابری ثروت در سراسر ایالات متحده.

این سیاست همچنین شناخته شده به عنوان یک FTT بعید است به نتیجه برسد حتی اگر دموکرات ها کنگره را در این سال با توجه به اسحاق Boltansky واشنگتن سیاست استراتژیست برای قطب نما پوینت پژوهش و تجاری.

“به FTT مفهوم تبدیل به یک سیاسی گلدان از طلا است که نامزدها می توانید به پرداخت بدهی های دانشجویی لغو و یا مراقبت های بهداشتی در حالی که در مبارزات انتخاباتی, اما مبارزه ما برای دیدن لفاظی تبدیل به واقعیت با توجه به ترکیب سیاسی و عملی ملاحظات” Boltansky نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

چرا که وال استریت است که به احتمال زیاد به لابی سخت در برابر مالیات با قانونگذاران دموکرات و جمهوری خواه به طور یکسان آن را ریخته گری به عنوان یک ضربه به وسط کلاس. اتاق بازرگانی ایالات متحده معتقد است که این اندازه گیری خواهد بریده بریده بازده سرمایه گذاری بازنشستگی و رانندگی تا هزینه رهن خانه.

“او به سختی در اینجا اما همه دموکرات ها در حال انجام معامله مالیاتی چیز” گفت: یکی مدیر صندوق پرچین. “حداقل مایک می داند که آن را هیچ جا نمی رود.”

“این nonstarter. آن را هرگز اتفاق می افتد,” گفت: یک معامله گر در یک بانک بزرگ است. “پس چه کسی اهمیت میدهد؟”

بلومبرگ را برای حمایت از چنین مالیاتی — که برخی از دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای سال فایده ای نداشت — می آید او به عنوان موج در نظر سنجی و درگیری با دموکرات سناتور برنی ساندرز که ناودان سابق شهر نیویورک شهردار به عنوان یک خارج از لمس میلیاردر.

بلومبرگ مالیاتی خواهد بود مرحله به مرحله در شروع در فقط 0.02 درصد “به مانیتور و به حداقل رساندن هر گونه عواقب ناخواسته می گوید:” نه-صفحه برنامه ای که اشاره می کند که شبیه مالیات در حال حاضر وجود دارد در مراکز مالی مانند انگلستان و هنگ کنگ است. یکی در ایالات متحده می تواند در بالا بردن تا آنجا که حدود 50 میلیارد دلار در سال با توجه به یک 2015 سیاست های مالیاتی مرکز گزارش ذکر شده توسط بلومبرگ ،

بلومبرگ پیشنهاد پژواک یکی از ایالت ماساچوست الیزابت وارن که به نام برای یک 0.1 درصد مالیات به صندوق کمک به او را جهانی بهداشت برنامه مراقبت. ساندرز در زمان یک رویکرد متفاوت در قوانین معرفی شده در سال گذشته است که ایجاد یک 0.5 درصد نرخ مالیات برای سهام معاملات 0.1 درصد برای اوراق قرضه و 0.005 درصد برای مشتقات.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg نیز ابراز پشتیبانی از مالیات بر معاملات مالی اند اما ارائه جزئیات در مورد طرح.

مالیاتی است که بخشی از بلومبرگ است طرح تشدید محدودیت در صنعت مالی است که او می گوید: رئیس جمهور تهمت به بازگشت به ضرر مردم کار. این طرح بستگی دارد در بخش در بازسازی و گسترش اوباما-دوران مقررات که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد یا ضعیف مانند ولکر قانون محدود کردن سفته بازی سرمایه گذاری توسط بانک ها.

بلومبرگ همچنین حمایت سیاست های جدید برای محدود کردن “مضر” انواع تجارت از جمله محدودیت سرعت برای تجارت و ممنوعیت پرداخت برای اولویت دسترسی به سفارشات مشتری است.

“رئیس جمهور اوباما مهم پیشرفت تقویت سیستم مالی ما و حمایت از مصرف کنندگان — اما رئیس جمهور تهمت صرف سه سال گذشته برش کسانی که پادمان در حالی که به یک کاهش مالیات به ثروتمندترین مردم” بلومبرگ در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de