اولی پست $790 میلیون از دست دادن به عنوان coronavirus دهنی فروش خودرو

اولی در روز چهارشنبه گزارش سه ماهه از دست دادن $790 میلیون دلار سوخت متناوب از 25 درصد فروش را رها کنید که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به کوبیدن صنعت خودرو.

آلمانی غول خودرو — که همچنین دارای مینی و رولز رویس — گفت فروش شروع به بهبود می یابند در آخرین سه ماهه از جمله 17 درصد در پرش تحویل در چین اما این واکنش تقریبا به اندازه کافی به آنچه در آن است در حال حاضر از دست داده است.

سهام BMW کاهش یافته است 4 درصد در چهار شنبه تجاری.

“در حال حاضر آنچه مهم است این است که چگونه قوی این روند رو به بالا است و زمانی که فردی در بازار را به دنبال کت و شلوار” گفت: اجرایی الیور Zipse و اضافه کرد که آن را به طور کلی فروش اتومبیل در ماه ژوئیه بالاتر از سال گذشته است.

خودروساز با این حال هشدار داد که چشم انداز خود را نه عامل بالقوه موج دوم ویروس عفونت و نه امکان بیشتر پایدار و یا رکود اقتصادی عمیق تر از آنچه که در حال حاضر انتظار می رود در بازارهای کلیدی.

Zipse گفت: در یک تماس است که تحولات در ایران که دارای بالاترین تعداد موارد و مرگ و میر در سراسر جهان شد “بسیار نگران کننده”است.

فروش در ایالات متحده ساخته شده تا 12.6 درصد از تحویل در نیمه اول سال 2020 را از 15.2 درصد در سال 2019. به طور کلی اولی گفت: در آن انتظار می رود تقاضای جهانی برای اتومبیل های لوکس به سقوط یک پنجم این سال است.

با پست سیم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>