BLOOMINGTON, Ind. — باب شوالیه قدم زدن کوتاه از تمرین بدنسازی به سالن منتهی به 20 سال خانه سفر.

به نظر می رسید به عنوان اگر او هرگز به سمت چپ.

هنگامی که سابق ایندیانا روروک مخصوص بچه ها کوچک مربی راه می رفت از طریق تونل شنبه و روی خود, پیر دادگاه برای اولین بار پس از شلیک در سپتامبر سال 2000 جمعیت رفت — مناجات با نام خروش با تصویب تشکر از او را برای تمام موفقیت ها و آگهی ها او را به بلومینگتون.

“این یکی از بزرگ ترین و احساسی ترین چیز برای من” گفت: بازیکن سابق سفت Wittman بود که نقش کلیدی در این مراسم. “من نمی دانم اگر ما دیدن چیزی شبیه به این را دوباره در کالج بسکتبال. هنگامی که او رفت و برگشت در اینجا من به او گفتم شما به عقب در اینجا به دلیل این است که در آن شما تعلق دارند.”

این sellout جمعیت و ده ها تن از بازیکنان سابق ستایش نایت پس از تماشای یک ویدئو جزئیات شوالیه سهم.

او راه می رفت با پسرش پت. او را در آغوش گرفت Isiah Thomas. او کمک به عرصه توسط کوین Buckner. و 79 ساله نایت reveled در لحظه پمپاژ مشت خود را تظاهر به طور مستقیم Scott ممکن است در یک عمل مته و حتی منجر طرفداران در گروه کر “دفاع.”

بدون او نمی پوشند, ناب ژاکت قرمز و یا پرتاب یک صندلی. اما او به نظر می رسد برای به دست آوردن کمی مبهم چشم به عنوان طرفداران را تشویق می کردند.

“ما شما را دوست دارم بابی” یکی فریاد زد.

نایت صحبت نمی کنم به جمعیت بیش از سیستم آدرس عمومی. او نیاز ندارد.

هر کس در حضور درک آنچه احتراق مربی حال 29-فصل رزومه: یک مدرسه ثبت 662 پیروزی 11 ده مسابقات بزرگ پنج چهار نهایی ظاهر و بله سه ملی عنوان.

آنها می دانستند که برخی از این داستان ها بیش از حد المپیک مدال طلا را به دست آورد و در سال 1984 با مایکل جردن پس از برش Charles Barkley; بدنام صندلی پرتاب حادثه در سال 1985; و شلیک قرار گرفت که هفت. 10, 2000, باعث شکاف بین شوالیه و دانشگاه.

مسئولان دانشگاه قرار داده شوالیه در سیاست تحمل صفر در اوایل همان سال پس از یک بررسی به این که آیا او تا به حال خفه سابق, بازیکن اواخر نیل نی در طول تمرین. سپس در ماه سپتامبر یک دانش آموز متهم شوالیه گرفتن او در یک راهرو.

Bobby Knight with Mike Woodson (right) and his other former Indiana players
بابی نایت با مایک Woodson (راست) و دیگر سابق ایندیانا بازیکنانAP

نایت پاسخ تماس خود را در کنفرانس خبری آوردن شاهد برای کمک به توضیح دهد نسخه خود را. دو روز بعد در اواخر Myles نام تجاری اعلام کرد شوالیه شلیک.

که آخرین حضور عمومی در ساختمان — تا شنبه.

با وجود تلاش های خستگی ناپذیر مسئولان دانشگاه به رهبری مدیر ورزشی فرد شیشه ای, شوالیه خودداری از هر فرصتی برای بازگشت.

او قلم قهرمانی تیم reunions و حتی کاهش یافته است به حضور خود القایی به مدرسه ورزشی سالن از شهرت در سال 2009 از آنجا که او گفت که او نمی خواست حضور خود را به کاستن از دیگر اعضای کلاس.

گرم شدن به صورت جدی آغاز شد در بهار گذشته زمانی که او ساخته شده یک ظاهر در ایندیانا بازی بیس بال. در ماه جولای او خریداری یک خانه سه مایل از عرصه بسکتبال.

“من بازدید مربی در مونتانا و تگزاس” بازیکن سابق و نیکز مربی مایک Woodson گفت. “این خانه است. من صرف ماه گذشته در اینجا در بلومینگتون با او بود و شام چند بار با او بودند و ما خوشحال به عنوان جهنم او می خواست به عقب می آیند.”

نایت نشده بود دقیقا شده است نامرئی در اطراف بلومینگتون یا دولت پس از شلیک.

او در زمان Texas Tech و سپس بازنشسته شد در سال 2008 و سپس با رکورد 902 حرفه ای برنده است. او در ESPN به عنوان یک رنگ تحلیلگر. او در سخنرانی با حضور, جمع آوری اعانه, امضا, امضا و با حضور بسکتبال بازی ها و شیوه های اطراف ایندیانا است.

او فقط نمی دیپلم خود را با hoosiers.

او همچنین گفت در یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Grand Rapids, Michigan در اکتبر 2016 و در یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در سمت جنوب ایندیاناپولیس در نوامبر سال 2018 است.

و در عین حال هر کس در ارتباط با ایندیانا بسکتبال هنوز هم تا به حال یک سوال: آیا او تا کنون دوباره ؟

“هنگامی که او رفت و برگشت در اینجا من می دانستم که او در یک جای خوب” Wittman گفت. “من می دانستم که او خوشحال بود اینجا زندگی می کنند و من به او گفتم شما در اینجا حضور دارند.”

آن را نمیگیرد طولانی برای شایعات برای شروع است.

برخی انتظار بازگشت او را به می آیند در برابر ایالتی اوهایو او مادر آلما در Jan. 11. او با حضور در یک بازی که در آن روز در ماریان دانشگاه یک NAIA مدرسه در ایندیاناپولیس که در آن دیگر بازیکن سابق استیو داونینگ است مدیر ورزشی.

اما با روروک مخصوص بچه ها کوچک بازی خود را بزرگترین رقیب, Purdue, دوست دیرین و رقیب ژن Keady نشسته در ردیف جلو و در سال 1980 بزرگ ده قهرمانی تیم حال افتخار پنج شنبه, شوالیه از آن ساخته شده به سالن مونتاژ و تحویل یکی از سنتی pregame سخنرانی به زمان قبل از روروک مخصوص بچه ها کوچک خود را 74-62 از دست دادن به Boilermakers.

“من ایستاده بود وجود دارد و او مربی شوالیه” Wittman گفت. “این بود که او تا به حال سمت چپ که در اتاق قفل است. کلمات او به آن دسته از بازیکنان قبل از آنها بیرون رفت و در کف آن افسانه است.”

طرفداران فکر کردم تا بیش از حد ارسال نایت خانه با یک پایدار شعار: “با تشکر از شما مربی با تشکر از شما مربی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im