تالار مشاهیر بسکتبال کالج مربی باب شوالیه را گزارش بازگشت به صحنه بزرگترین شنبه سال برای اولین بار از او اخراج شد در سال 2000.

شوالیه را در دست داشته باشد در دانشگاه ایندیانا برای یک نتیجهی جشن سالگرد 40 از ردیف 1-رتبه 1979-1980 تیم که ستاره دار Isiah Thomas و سفت Wittman که هر دو در رفت و به بازی در NBA, Sports Illustrated گزارش شده است. ورزشی بعد از تایید ،

نایت مربی hoosiers از 1971-2000 برنده سه NCAA قهرمانی و 11 ده قهرمانی کنفرانس. او همچنین رهبری 1984 طلا-مدال-برنده ما تیم المپیک است که برجسته Michael Jordan, Patrick Ewing و کریس Mullin.

مربی تیم بود, کنسرو شده توسط ایندیانا پس از یک ادعا از بازیکن سابق نیل نی که شوالیه فشرد او را در طول یک تمرین در سال 1997 که تصویری به نظر می رسد به عقب led, کالج به موسسه “تحمل صفر” سیاست شوالیه افسانه ای آتش زا و رفتار توهین آمیز.

بعد که سال تحصیلی یک دانش آموز بود که یک بازیکن پس از شکایت این مربی او را برداشت و سخنرانی او برای نشان دادن بی احترامی و شوالیه اخراج شد و پس از او حاضر به استعفا. دانشگاه رئیس جمهور گفت: این حادثه یکی از چندین شکایت پس از سیاست تحمل صفر در محل قرار داده شد.

نایت رفت و به مربی در فناوری تگزاس از 2001-2008 و بازنشسته به عنوان winningest مربی در NCAA Division 1 تاریخ 902 برنده یک رکورد پس از شکسته.

اگر چه شوالیه علنا بازگشت به ایندیانا پردیس در سال گذشته برای حضور در یک بازی بیس بال, اگر او به نظر می رسد در شنبه شب از آن خواهد شد اولین بار پس از کار اخراج شد که او به نظر می رسد در مجمع در سالن بسکتبال تیم بازی می کند.

گزارش فرستاده اند قیمت بلیط برای بازی روز شنبه در برابر unranked Purdue Boilermakers افزایش قیمت ها اعم از $278-$767 در StubHub صبح روز شنبه. بلیط برای پنج بازی در برابر No. 17-رتبه آیووا شروع در $17.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی