بابی علائم کریس والاس در میان پتانسیل نیکز GM نامزدهای

لئون رز سابق کا عامل خواهد بود که به نام نیکز جدید رئیس جمهور در روزهای آینده نیاز به استخدام یک جنرال موتورز که یک بسکتبال واقعی دانشمند.

“لئون شناخته شده است به عنوان یک پسر خوب در اطراف لیگ, اما نیاز به مقدار زیادی از کمک” یکی NBA مدیر پرسنل گفت. “او نیست جزئیات مرد.”

اقدام نیکز جمهور اسکات پری دارای امکانات و اتصال به ویلیام وسلی انتظار سرنشین در مقابل دفتر. شاید پری خواهد بود reassigned به عنوان مدیر کالج, سراغ, اگر نه در جای خود نگه داشته.

در اینجا لیستی از نامزدهای احتمالی از NBA منابع:

GM کریس والاس: یکی از savviest جانبازان در بازار است. شد جنرال موتورز در ممفیس در 12 فصل و قبل از اینکه reassigned به یک دیده بانی سال گذشته است. در حالی که او آن را با Hasheem Thabeet در شماره 2 در سال 2009 NBA Draft, Wallace ریاست گریزلیز ارسال, برنده, پرونده ای برای هفت راست فصول ناهموار غرب است. ممفیس در بازار کوچک که آن را دشوار است به جذب نمایندگی رایگان. قبل از ممفیس, Wallace شد سلتیکز جنرال موتورز و مدیر بازیکن پرسنل با گرما در 1990s.

بابی علائم: یک ثابت با شبکه خود را به عنوان capologist اما همچنین می داند که در ارزیابی کارکنان. پس از فراق راه با شبکه او را تبدیل به یک ستاره در ESPN گزارش در مورد حقوق و دستمزد کلاه. او نیز اتفاق می افتد به یک کا مشتری هر چند برخی در داخل آژانس او ترجیح می دهند او ادامه افزایش پخش حرفه ای. جالب اینجاست که مارکس تشبیه نیکز در این هفته به “یک تیم توسعه” و”دو تا سه سال پروژه” در طول یک ESPN بخش.

ملک رز: سابق نیکس/اسپرز رو به جلو بوده است در دیترویت به عنوان دستیار جنرال موتورز در دو فصل گذشته. قبل از گل رز بود Hawks مدیر بسکتبال عملیات. همیشه به عنوان یکی از درخشان ترین بازیکنان خود را در طول زندگی حرفه ای و همچنین یک سابق پخش.

Troy ویور: Oklahoma شهرستان دیرین VP بسکتبال عملیات برای مصاحبه جادوگران GM کار در سال گذشته پس او در این بازی برای حرکت می کند. او آموخته است که از یکی از بهترین ها در سام Presti و رعد و برق هستند هنوز هم نورد با وجود ظاهر بازسازی است.

Kenny اسمیت: سابق مغزی NBA گارد نقطه از ملکه antsy برای یک چالش خارج TNT. با تمام بازی های او را تماشا می کردند به عنوان یکی از TNT بالا studio تحلیلگر اسمیت در نظر گرفته شده است به عنوان داشتن یک چشم را برای استعداد. مهم تر او ساخته شده است یک اعتماد میان جامعه بسکتبال.

جان Calipari: اگر او می خواهد آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر او آن را با توجه به دیرین خود را در رابطه با رز و وسلی. او ممکن است مجبور به قطع پرداخت هر چند از کنتاکی. Calipari ستایش در روز جمعه افزایش یافت گفت: او می خواهم عشق را به “منابع” اما دست مربی نیست.

رایان غرب: رایان آرم را چپ لیکرز در سال گذشته برای پیوستن به کلیپرز’ سراغ بخش است و به خوبی در نظر گرفته شده با یک بی بدیل شجره نامه. چگونه شما به اشتباه با غرب ؟

تیشان پرینس: سابق پیستون قهرمان شد ارتقا به معاونت بسکتبال امور برای ممفیس یک سال پیش. شاهزاده در ابتدا استخدام به عنوان مشاور ویژه به GM. برای آنچه در آن ارزش, او می داند که پری به خوبی از روز خود را در دیترویت.

براندون ویلیامز: یک سابق Sixers VP بسکتبال کار می کرد که تحت سام Hinkie و دستیار جنرال موتورز در ساکرامنتو قبل از اینکه مجبور به سال گذشته است.

مارک هیوز: سابق نیکس بالا دیده بانی کرده و در داخل کلیپرز با استعداد ، شناخته شده در نیکز سازمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر