دیترویت – اواخر شنبه شب نیکز مرد بزرگ بابی Portis شنبه در قفل خود را با دست راست خود را به شدت پیچیده پس از “دوست داشتنی” آن را در طول نیکز’ شنبه شب پس از پیروزی بر پیستون – چهارم خود را مستقیما پیروزی.

این چیزی است که از یک درد مقعد فصل برای Portis که انتظار می رود به ساخت حرفه ای خود را سال گذشته فصل است. هنوز هم وجود دارد برخی از شب هنگامی که او را مشروع زور در شیشه ای و از 3 نقطه محدوده. از این رو 6-پا-10 سابق Bull دریافت بهره در مهلت تجارت.

در حالی که هیچ چیز محقق به دلیل عظیم قرارداد یک ساله (15 میلیون دلار) و گمان در محور اگر او می خواهم می خواهم خریداری برای رفتن به عنوان یک مدعی.

نه یک فرصت. آن را بیشتر احتمال دارد کمی سنگ ارک. بومی خواهد چرخید چای شیرین برای مصرف نوع است. Portis نوبت 25 دوشنبه و گفت: وجود مقدار زیادی از زمان برای او را به نفع خود عنوان.

“من 24 سال” Portis گفت: در دیترویت. “من انجام نشده و خریداری کنند. من را به عنوان مقدار پول به عنوان من می توانم برای خانواده ام. (من) 24. نه حتی فکر کردن در مورد خریداری در 24. من احتمالا یک رکورد به عنوان مرد اول برای انجام خریداری در 24. این درست نیست حتی در این معادله است.”

Portis از قضا نشسته بود کنار جانباز گارد تیراندازی وین الینگتون که 32 و گفت: قبل از پیروزی او را “یک تصمیم” در مورد اینکه آیا به خریداری. اللینگتن خود بافته دوم مستقیم داغ-تیراندازی شب تخلیه 17 امتیاز در نیکز’ 95-92 باز گشت پیروزی

اما Portis دوست دارد این تیم را شتاب (آنها پنج بازی از شماره 8 دانه) و نیست می روم تا به زودی.

“من 24 سال” او تکرار شود. “من باید به عنوان مقدار پول به عنوان من می تواند برای من و خانواده من مادر و برادران من. من حتی در مورد آن فکر. من نمی دانم که آمد با آن. مردم فکر می کنم من مسن تر از من. من هنوز یک بازیکن جوان را به عنوان به خوبی.”

Portis شروع فصل در مبارزه آینده روی نیمکت و تیراندازی errantly.

اما Portis به حال خود لحظات ماه گذشته, بلند کردن او 3-نقطه در صد به 34.9 و نمره متوسط به 9.4. او یکی از خود را حلال 3-نقطه تهدید. و استحکام کمک به ساخت نیکز یکی از بهترین بازگشت تیم ها در NBA. او به طور متوسط 5.2 ریباند در دقیقه 21

“من نمی خواهم به چیزهایی که” Portis گفت. “من از جنوب. هنگامی که شما چیزی است که شما آن را به پایان برساند. که من شعار تمام زندگی من است. از طریق یو پی اس و فراز زندگی شما سوار را از طریق آن. شما نمی توانید به من بدهید تا در چیزی است که شما برای امضا. من برای تست.”

نیکز’ شلیک جمهور استیو میلز در هفته گذشته و آزادسازی خود را بالا تفنگ مارکوس موریس به کلیپرز برای دارایی های آینده از جمله انتخاب در دور اول با ارسال پیام تانک/بازسازی در دست بود. اما نیکز در حال 2-0 از موریس تجارت ورود چهار مسابقه در آتلانتا.

“نه واقعا” Portis گفت: وقتی پرسیده شد که اگر این تیم را از دست موریس زیادی است. “من به طور متوسط 13 (نقاط) و 14 (نقاط) دو سال گذشته است. ما گلزنان است که می تواند نمره توپ اما ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن بسکتبال و [یک] تیم. آخرین چهار بازی ما اهمیتی نمی دهند که منجر گلزن. ما می خواستیم فقط به برنده شدن در این بازی. من احساس می کنم تیم ما اوج در مسیر درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی