Bodega صاحبان به مبارزه قریب الوقوع دولت پلاستیک بان

یک ارتش کوچک از شهر نیویورک bodega و دلی صاحبان در حال آماده سازی خود برای به چالش کشیدن دولت را در کیسه های پلاستیکی بان کی مون در آستانه آن در مارس 1, اجرا, پست یاد کرده است.

روز جمعه وکلا برای بیش از 14,000 صاحبان فروشگاه را بپرسید آلبانی یک قاضی برای یک سفارش ضابط موقت به تاخیر یک ایالت ممنوعیت نازک کیسه های پلاستیکی مانند کسانی که ارائه شده در فروشگاه های مواد غذایی.

این گروه که قصد دارد به دنبال خود دادگاه با طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت ادعا می کنند مقامات دولتی موفق به رسیدن به حد زیادی لاتین-ای – و-متعلق به کسب و کارهای کوچک که با توجه به ممنوعیت منابع گفت.

آنها می گویند این ممنوعیت به طور نامتناسبی مضرات مهاجر متعلق به کسب و کار از کم درآمد محله است که نمی تواند مطابق با آن است چرا که آنها قادر به دست آوردن اغلب گران جایگزین کیسه های از جمله کاغذ و ضخیم قابل استفاده مجدد از کیسه های پلاستیکی, منابع گفت.

امپراتوری دولتی ممنوع و تنها با استفاده از کیسه های پلاستیکی در مارس 2019 در تلاش برای حفاظت از حیات وحش در کشور که در آن بیش از 23 میلیارد از کیسه های پلاستیکی استفاده می شود در سال, با توجه به وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست.

تحت قانون خرده فروشان خواهد بود و مجاز به ارائه کیسه های کاغذی اما باید به شارژ تا آنجا که 5 سنت برای هر شخص را برای آنها در مناطقی مانند نیویورک — مالیات است که به محلی بروید و خزانه دولت از جمله نیویورک حفاظت از محیط زیست صندوق. مشتریان همچنین می توانید خود را قابل استفاده مجدد کیسه های ساخته شده از مواد پلاستیکی ضخیم تر و یا خرید آنها را از مواد غذایی که آنها را به ارائه.

اما بسیاری از مزارع از جمله آنهایی که بزرگ شکایت کرده اند که آنها آماده به انجام دور با پلاستیک نگرانی از سراسر کشور کیسه های کاغذی کمبود بیشتر شهرداری ها محو پلاستیک.

“آن را به هرج و مرج گفت:” فرانسیسکو Marte از برانکس مبتنی بر زمین سبز مواد غذایی خواهد شد که به نام شاکی در روز جمعه طرح دعوی در دادگاه. “ما در حمایت از کیسه های قابل استفاده مجدد اما شده است وجود ندارد و آموزش و پرورش به مصرف کنندگان و یا کسب و کار” او گفت:.

Marte برای مثال می گوید که او تنها می تواند زمین یک منبع کوچک کیسه های کاغذی — به اندازه کافی برای نگه داشتن یک فنجان قهوه و یک کره رول — زمانی که او با نزدیک شدن خود را تامین کیسه های بزرگتر.

“من لازم نیست که هر کاغذی که بزرگتر هستند در حال حاضر حتی اگر من تا به حال بزرگتر کیسه در گذشته” Marte گفت. “من فقط نمی تواند آنها را دریافت کنید.”

این Bodega & انجمن کسب و کار کوچک است که نشان دهنده 14,000 delis و bodegas در شهرستان ها نیز شاکی در کت و شلوار است که انتظار می رود به استدلال می کنند که DEC overreached در نوشتن قوانین و مقررات. کت و شلوار به احتمال زیاد می گویند که DEC آژانس است و نه قوه مقننه و نه قدرت را با قوانین منابع گفت.

لانگ آیلند مبتنی بر کیسه های پلاستیکی ساز پلی پاکستان, یکی دیگر از شاکی به دلیل ضخامت کیسه نیست اندازه مناسب مطابق با بان کی مون.

این Bodega & انجمن کسب و کار کوچک نیز نگران چین و چروک در قانون که معاف دریافت کنندگان کمک های عمومی از پرداخت 5 درصد هزینه برای کیسه های کاغذی. این است که در حال حاضر منجر به خشم توسط bodega مشتریان که نمی بهره مندی از کمک دولت Marte گفت: پست.

“افرادی که از پرداخت 5 سنت در حال خشم و باید پرسید چرا آنها باید پشتیبانی مشتریان که کار نمی کنند” Marte گفت. “افرادی که در نوشتن این قوانین صورت نمی مشتریان که در برخورد با این واقعیت است.”

در بیانیه ای به پست وزارت امور خارجه نیویورک از حفاظت از محیط زیست گفت: “این احمق و مزخرف کت و شلوار به دنبال تضعیف دولت را تقریبا در سال کمپین برای آموزش نیروهای جدید — مصرف کنندگان و خرده فروشان — در مورد این مدتها در انتظار و به طور گسترده ای پشتیبانی می کند قانون برای کاهش این معضل از کیسه های پلاستیکی زباله در جوامع ما و محیط زیست ما است. DEC و دولت به شدت مخالف این غلط دادخواهی و دفاع در قانون و DEC و مقررات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im