بوئینگ آتش سوزی سرپرست از خلبانان که ناودان 737 MAX جت

بوئینگ نیز سرنگون رئیس از خلبانان که در مورد مشکل 737 MAX جت در پیام های داخلی — از جمله یکی گفت این هواپیما بود “طراحی شده توسط دلقک.”

هوافضا غول اخراج کیت کوپر معاون سابق رئیس جمهور برای آموزش و خدمات حرفه ای که تحت نظارت خلبانان پشت شرم آور پیام هایی که بوئینگ تحویل به نمایندگان مجلس, گزارش های خبری می گویند.

کوپر چپ خود بوئینگ فرفره مدتی ظرف چند ماه گذشته حتی اگر او را دریافت و یا ارسال پیام با توجه به وال استریت ژورنال که برای اولین بار گزارش خود را اخراج چهارشنبه. کوپر بوده است در این کار پس از سال 2017 با توجه به مشخصات مربوط به خود را.

بوئینگ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه صبح.

در یکی از پیام ها در موضوع یک کارمند گفت: 737 MAX — که مبتنی بود در ماه مارس گذشته پس از دو سقوط کرد که به کشته شدن 346 مردم — “طراحی شده توسط دلقک ها که به نوبه خود تحت نظارت میمون.”

اسامی کارکنان که نویسنده این پیام بودند redacted زمانی که آنها ساخته شده است.

این شهادتها پیام آمد به نور در ماه ژانویه پس از دسامبر فردی گری سابق بوئینگ مدیر عامل دنیس Muilenburg. خود را جایگزینی, مدیر اجرایی, دیوید, Calhoun, بنا به گزارش رسیده به نام آنها را “کاملا وحشتناک” را به عنوان او تلاش می کند برای بازگرداندن اعتماد به نفس در planemaker.

“آگاهی در صفوف رهبری اطراف چه که اتفاق می افتد یا نه نه ببخشید اگر این اتفاق می افتد” Calhoun به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته با توجه به مجله. “اقدامات انضباطی باید گرفته شود.”

بوئینگ به حالت تعلیق در تولید 737 MAX پس از آن سریع ترین فروش هواپیما آن را به عنوان در انتظار رگولاتور’ تصویب به بازگشت جت به خدمات. وال استریت تحلیلگران برآورد کرده اند که این پایه می تواند هزینه بوئینگ بیش از 25 میلیارد دلار.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر