بوئینگ است مشکل دیگری با آن 737 MAX — سطل زباله در مخازن سوخت

بوئینگ است مشکل دیگر در حال حاضر با ده ها تن از آن تحويل 737 MAX جت — سطل زباله در مخازن سوخت.

بحرانزده هواپیما ساز همه چیز داشت از ابزار به ژنده پوش در داخل مخازن سوخت در حدود 35 هواپیما یک سخنگوی این شرکت به رویترز گفت.

شرکت بازرسان را چک حدود 50 از حدود 400 حداکثر جت ساخته شده پس از دو تصادف در ماه اکتبر 2018 و مارس 2019 که به کشته شدن 346 نفر است.

تنظیم کننده های مبتنی هواپیما در سراسر جهان پس از تصادف در اتیوپی; اداره هوانوردی فدرال باید روشن جت قبل از آن را برمی گرداند به آسمان.

FAA نقل مکان کرد و به مرحله نظارت از تولید بوئینگ پس از اطلاع در این مورد باقی مانده در ماه نوامبر با توجه به وال استریت ژورنال و انتظار برای بازرسی های اضافی يافته ها قبل از اقدام بیشتر.

بوئینگ در ابتدا سرزنش مسائل در خط مونتاژ ساقط است و مشکلات مشابه, قبل از توجه به سلامت.

زباله علائم آخرین در یک سری از مشکلات بیش از ماه است که نگهداری هواپیما از هوا و سوالات مطرح شده در مورد بوئینگ ایمنی و مهندسی فرهنگ, مجله گفت.

یک سخنگوی بوئینگ گفت: این مقاله به آن اضافه شده است راهکارهایی برای جلوگیری از کارگران از خروج مواد داخل مخازن سوخت در آن 737 کارخانه در رنتون واشنگتن و افزایش تا تلاش companywide.

بوئینگ مدیران به تازگی متعهد شفافیت بیشتر پس از یک سری از دیر آشکار به تنظیم کننده های خطوط هوایی ، حداکثر رسوایی led مدیر عامل این شرکت به استعفا در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>