بوئینگ به طور موقت می بندد واشنگتن کارخانه بیش از coronavirus خطرات

بوئینگ گفت: در روز دوشنبه آن را به توقف تولید به طور موقت در آن ایالت واشنگتن دوقلو-راهرو jetliner کارخانه با توجه به خطرات ناشی از کوروناویروس تایید زودتر گزارش رویترز.

حرکت مشابهی توسط اروپایی رقیب ایرباس, بوئینگ گفت: به طور موقت عملیات shutdown در امکانات خود را در سراسر سیاتل Puget Sound منطقه خواهد داشت 14 روز آغاز مارس 25. آن را شامل یک پاک از آن ساختمان ها و تجهیزات.

سریع گسترش coronavirus است مختل زندگی سراسر ایالات متحده چکش اقتصاد و عملا پاک کردن مسافرت هوایی و تقاضا. آن را نیز مرکب از یک بحران در طول سال پایه بوئینگ پرفروش 737 Max jetliner پس از تصادفات منجر به مرگ.

بوئینگ که در استخدام برخی از 70000 نفر در سیاتل منطقه Puget صدا بیش از یک دوجین تایید coronavirus موارد در میان کارکنان. یک کارگر کشته شدند از coronavirus به گفته یکی از دوستان در Facebook ادای احترام.

بوئینگ اجرایی دیو کالهون گفت: در بیانیه همراه اعلام این خبر که planemaker بود که با همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی, مشتریان, تامین کنندگان و دیگران تحت تاثیر تعلیق موقت.

“ما پشیمان مشکل این باعث خواهد شد که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان ما کارکنان, اما آن را حیاتی برای حفظ سلامت و ایمنی برای تمام کسانی که ما را پشتیبانی محصولات و خدمات و برای کمک به تلاش ملی برای مبارزه با گسترش COVID-19,” کالهون گفت.

بوئینگ در حال حاضر در دستور بسیاری از کارکنان به کار از خانه. آن گفت: کارخانه و کارگران دیگر قادر به کار از راه دور را دریافت مرخصی با حقوق در طول برنامه ریزی دوره تعلیق.

سهام این شرکت به پایین 17 درصد در بعد از ظهر معاملات به $111.44.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>