بوئینگ رونمایی داوطلبانه اخراج و بازنشستگی پیش از موعد بسته

بوئینگ اجرایی دیو کالهون مشخص شده در طرح داوطلبانه برای اخراج کارکنان در روز پنج شنبه در حالی که هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس را پایدار تاثیر جهانی صنعت هوا و فضا.

بر اساس این طرح کارکنان واجد شرایط که مایل به خروج این شرکت ارائه خواهد شد پرداخت و مزایای بسته کالهون گفت: در یک یادداشت.

“ما در بازی uncharted waters. ما در حال گرفتن اقدامات بر اساس آنچه ما می دانیم امروز” Calhoun گفت.

“ما نیز در حال انجام همه چیز ما می توانیم … این بدان معناست که در ادامه به ارائه برای مشتریان تجاری و خدمات مشتریان حتی به عنوان کسب و کار خود را آهسته به شدت.”

سهام این شرکت به پایین بیش از 7 درصد در اواسط بعد از ظهر تجاری.

گزارش رویترز در روز چهارشنبه که یک اطلاعیه در بازنشستگی زود هنگام و خریداری بسته های آمده می تواند به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه.

بوئینگ که تماس های خود را به آمریکا بزرگترین صادر کننده برخی از 150,000 کارمند در سراسر جهان نزدیک به نیمی از آنها خوشه در اطراف خیمه کارخانه در سیاتل Puget Sound منطقه است.

خریداری می آید طرح سه هفته بعد از ما planemaker گفت: این امر توقف استخدام و پرداخت اضافه کاری — به جز در برخی از مناطق بحرانی — برای حفظ پول نقد.

Coronavirus همه گیر مرکب است سال بحران بر پایه بوئینگ 737 Max زیر تصادفات منجر به مرگ که به کشته شدن 346 نفر در پنج ماه طول.

بوئینگ متوقف 737 تولید در ماه ژانویه است.

هفته گذشته بوئینگ متوقف عملیات در آن دو راهرو کارخانه و امکانات دیگر در اطراف سیاتل پس از بیش از یک دوجین از کارکنان آلوده شدند — حداقل یک ضرب — توسط ویروس است که باعث COVID-19.

“این زمان را برای صنعت هوافضا برای بهبود یافتن از بحران” Calhoun گفت.

بوئینگ تا به 60 میلیارد دلار بسته کمک مالی از جمله وام تضمینی برای مبارزه با ما هوافضا صنعت ساخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>