پیوند برای اولین بار در استخدام’ نشان می دهد که ریک Pitino Iona امیدوار است برای

جی Twyman بود hotshot دبیرستان ستاره در سین سیناتی سنت خاویر دبیرستان در اوایل بهار سال 1978 وزن خود را در کالج گزینه های. که به او اعتراض کرد تا حد زیادی شد سیراکوس عمدتا به دلیل رابطه دوستانه او می خواهم توسعه یافته با دستیار مربی که می خواهم استخدام او است.

یک روز درست در April Fools’ Day, Twyman تلفن زنگ زد.

“خوب” صدا گفت: “خبر خوب دارم و من خبر بد. خبر بد این است سیراکوس است و دیگر به استخدام شما.”

Twyman اجازه دهید که غرق در یک ضرب و شتم.

“خبر خوب” آن مرد در انتهای دیگر از تلفن سریع صحبت 26 ساله با یک صدای زیبا توسط لانگ آیلند به نام ریک Pitino “این است که من فقط پذیرفته سر کار مربیگری در دانشگاه بوستون. و شما برای اولین بار پسر من نامیده می شود.”

این همه سال بعد Twyman می خندد در حافظه که عمدتا به دلیل این همه سال بعد Pitino هنوز هم با اشاره به او را به عنوان “اول من استخدام.” واقعا خنده دار قسمت است, Twyman تبدیل Pitino پایین. او پیشنهاد دیگری از کارولینای جنوبی که در آن افسانه ای مربی فرانک مک گوایر بود و پیچ در پیچ پایین سالن از شهرت حرفه ای.

“من تا به حال بالاتر از نظر من مهارت از واقعیت” Twyman می گوید.

در تابستان آینده پس از بازی تنها 10 بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول Twyman بود و وزن گزینه های خود را. او به نام بسکتبال در بو. یک صدای آشنا را برداشت و در اولین حلقه.

“من منتظرش بوده ام برای شما به تماس” Pitino گفت. “بورس تحصیلی شما است و اگر شما آن را می خواهم.”

و بدینسان جی Twyman دیدن دست اول باز فصل از آنچه که تبدیل به یک جذاب ترین بازی بسکتبال, داستان های ریک Pitino داستان وقایع است که شامل دو NCAA قهرمانی و 770 کالج, برنده, NBA گودال متوقف می شود در نیویورک و بوستون, یک تکه چوب برای سقف در این سالن از شهرت در اسپرینگفیلد جرم است. — و به تازگی بی امان خواری.

در حال حاضر او بازگشت grassiest از مردمی اواسط عمده در آیونا که جاه و مقام در بسکتبال کالج پانتئون نیستند که متفاوت از دانشگاه بوستون در سال 1978. او به دنبال در 67 یک نتیجه گیری مناسب به یک پری که plotline پراکنده به طرز وحشیانه ای کردن آهنگ.

Rick Pitino
ریک Pitinoگتی ایماژ

“همه من می توانم به شما بگویم این است که آنچه در آن بود به او می گوید:” Twyman موفق وال استریت اجرایی که زندگی برای بسیاری از سال در شهرستان Westchester و در حال حاضر در فلوریدا زندگی می کند. “آن خواستار سخت ترین و چالش برانگیز ترین و در نهایت تنها-با ارزش ترین چیزی که من همیشه می تواند انجام داده اند. و من می خواهم آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره اگر من می توانم. و اکثر بچه ها من می دانم که بازی برای او احساس دقیقا همان راه است.”

Twyman به یاد می آورد برای اولین بار بعد از عمل در BU زمانی که او و هم تیمی های خود را شناخت خود را مربی جدید بود نی روی وسواسی طرف نشان داد تا پنج دقیقه اولیه برای 3 ساعت تمرین. Pitino انداخت و آنها را به بیرون از سالن اشاره کرد و آنها را به سمت مسیر به آنها گفت که برای قرار دادن در پنج مایل بودن پنج دقیقه دیر به گفته “من در زمان.”

چند دهه بعد Pitino دعوت Twyman به خانه اش در میامی برای گلف. حدود 5 صبح Twyman بیدار و شنیده هیاهو در زیرزمین آن Pitino حمله تردمیل او صورت خمیری ظروف سرباز یا مسافر. البته تنها وجود دارد یک چیز Twyman می تواند انجام دهد.

“من او پیوست” او می گوید: خنده.

این چیزی است که Iona امیدوار است استخدام. در طول تمام این هیاهو و تمام جاه طلبی کور وجود دارد همیشه یک earnestness مورد Pitino یکی ساخته شده از سیری ناپذیر اخلاق کاری است که هرگز او را ترک کرد. چند سال پیش در کردن روز در مسابقات NCAA در آلبوکرک Pitino آرام با یک زن و شوهر آشنا نویسندگان و صحبت در مورد مربیگری.

“راستش در این مرحله آنچه که من از رویای مربیگری در جایی خارج از راه و انجام آن را برای شادی خالص از این کار دوباره,” او گفت:.

یکی از ما به او که: “شما باید پول بیشتری از خدا. چرا ترک در حال حاضر؟”

او لبخند زد که گذشته فکر دور است.

این چیزی است که او به فروش می رساند در حال حاضر به Iona به طرفداران آن به آینده استخدام. او مانند یک مرد می داند که Iona در زمان یک فرصت به او و می خواهد به افتخار آن است. اما Iona زمان بیش از یک حال پرواز بر او ، فراموش نکنید هر چه بلندی مجازات NCAA در فروشگاه برای لوئیزویل یا برای Pitino. کسانی که سکولار عواقب.

Iona تاسیس شد جماعت برادران مسیحی. ما باید فرض مدرسه طول می کشد که میراث به طور جدی و می داند که چگونه نژاد های مختلف درام که sideswiped Pitino حرفه ای خواهد بود وزن و متعادل در برابر آن بیانیه ماموریت.

البته برادران مسیحی’ شعار “Facere et docere” — “به انجام و به تدریس است.” در بهترین حالت که همواره چه جدید خود را به مربی تیم بسکتبال شد, همه چیز در مورد. و وجود دارد بسیاری از بچه ها مثل جی Twyman پیر بازیکنان و دوستان قدیمی که به عقب خواهد که تا به ابدیت.

“او یک مرد است که می ایستد پشت سر شما به شما گفتن که در آن به” Twyman می گوید. “او در مقابل شما به شما نشان می دهد چه باید بکنید. شما نمی توانید از آنها بخواهید برای یک رهبر بهتر در زندگی خود را.”

که بیش از حد است چه Iona امیدوار است استخدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>