بوریس جانسون تب برطرف بعد از شب دوم در بخش مراقبت ويژه مبارزه با کروناویروس

Coronavirus زده, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون تب شروع به کاهش به عنوان او همچنان در بخش مراقبت های ویژه چهارشنبه — به عنوان ملکه الیزابت دوم با ارسال یک پیام حمایت از او حامله, نامزد, با توجه به گزارش.

Johnson, 55, نشان داد نشانه های امیدوار کننده به عنوان او خود را صرف شب دوم در واحد مراقبت های ویژه که در آن او هنوز هم نیاز نیست یک یک بار از لندن گزارش شده است.

“او را راحت و در ارواح خوب” وزیر بهداشت ادوارد Argar گفت: ITV “صبح به خیر بریتانیا” با توجه به بار.

نیویورک متولد رهبر است, برای مراقبت در لندن سنت توماس ” بیمارستان توسط یک تیم به رهبری پیشرو در انگلستان ریه, دکتر, دکتر ریچارد لیچ با توجه به دیلی تلگراف.

“ریچارد درخشان دکتر که همه چیز را می داند وجود دارد که در مورد مراقبت تنفسی. او را نجات هزاران زندگی” یک همکار سابق گفت: UK کاغذ.

“نخست وزیر نمی تواند در بهتر دست.”

به عنوان او همچنان در ICU, ملکه نشان داد او با ارسال یک پیام شخصی به PM نامزد کری Symonds است که منزوی در خانه در حالی که هم زده با علائم ویروس منزوی در خانه.

“اعلیحضرت او گفت: آنها در افکار او و که او می خواست نخست وزیر کامل و بازیابی سریع” اعلام رسمی خانواده سلطنتی حساب توییتر.

نه هر کس شد تا حمایت, اما — با شهر و شهردار جرقه خشم با نوشتن در Facebook که “او به طور کامل سزاوار این” چرا که او “یکی از بدترین PMs ما تا به حال.”

شیلا Oakes شهردار هینر در Derbyshire, بعد, عذرخواهی گفتن بی بی سی او “ساخته شده است یک اشتباه است.”

“من فکر نمی کنم آنچه که من می گفت ناراحت می بسیاری از مردم است. آن را آمد در سراسر به عنوان یک چیز خوب می گویند,” او گفت: از واکنش.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im