بوستون مرد 8th مورد تایید شده از کروناویروس در آمریکا

یک مرد در ایالت ماساچوست که به چین سفر کرده است coronavirus — هشتم مورد تایید شده در ایالات متحده آمریکا

در 20s خود شده بود در ووهان کانون شیوع بیماری و به دنبال مراقبت های پزشکی پس از بازگشت او به خانه اش در بوستون دولت و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

فدرال مراکز کنترل بیماری مورد تایید اواخر جمعه آژانس گفت. CDC به موارد تایید شده در کالیفرنیا و واشنگتن, آریزونا, و ایلینوی.

تا کنون CDC حکومت 114 موارد بالقوه منفی و حداقل 120 در انتظار.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو روز پنجشنبه گفت که هفت نفر از 11 موارد بالقوه در سطح ایالت بودند حکومت منفی است. دفتر او بلافاصله پاسخ شنبه در مورد اینکه آیا نتایج جستجو برای چهار دیگر موارد حل و فصل شد.

یک نفر که مورد آزمایش قرار گرفت در المهرست بیمارستان عمومی در کوئینز تبدیل به آنفولانزا.

در سراسر جهان 11,955 موارد تایید شده اند در 24 کشور جهان است. اکثریت قریب به اتفاق موارد تایید شده در چین که در آن 259 نفر کشته شده اند از این ویروس با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. دانشمندان در هنگ کنگ تحقیقات منتشر شده شنبه که به عنوان بسیاری از 75,815 مردم در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون دلار به احتمال زیاد ویروس.

وزارت امور خارجه گفته است که آمریکایی ها به سفر به چین است.

بوستون است که در انزوا در حال تماس نزدیک با چند نفر که شناسایی شدند و در حال نظارت به صورت علائم با توجه به ماساچوست در بخش بهداشت و درمان.

مردم باید به همان احتیاط آنها را برای جلوگیری از گسترش سرماخوردگی و آنفولانزا” ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر توییتی شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر