ماراتن بوستون نسکار در میان آخرین coronavirus ورزشی تعویق

کارشناسی ارشد پیوسته یک لیست طولانی از رویدادهای ورزشی شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس هنگامی که آن به تعویق افتاد جمعه در پی ترس از گسترش COVID-19 در زیادی بکند.

در اینجا چه چیز دیگری شده است لغو و یا به تعویق افتاد تنظیم شود که از جمعه:

  • پس از اصل برنامه ریزی برای آینده مسابقه برگزار می شود, بدون تماشاگر, NASCAR رسما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن مسابقه حوادث در آتلانتا موتور جاده سریع السیر در این آخر هفته و حیاط-میامی جاده سریع السیر آخر هفته آینده. در بیانیه ای که به توییتر نسکار نوشت: تصمیم آن بود که “در بهترین منافع ایمنی و رفاه ما طرفداران رقبای مقامات و هر کس در ارتباط با ورزش ما است.”
  • لیگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل تا آوریل 3 در اولین پس از جلسه اضطراری یکشنبه. این تصمیم پس از دیگر مشخصات بالا فوتبال لیگ ها از جمله لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا اعلام کرد خود را به حالت تعلیق در آورده است.
  • از 124 در حال اجرا ماراتن بوستون به تعویق افتاد از 20 آوریل تا سپتامبر. 14 با توجه به شیوع ویروس.
  • این NTT IndyCar Series به تعویق افتاد و تمام وقایع را از طریق پایان ماه آوریل آغاز با Firestone جایزه بزرگ سن پترزبورگ که تعیین شده بود را به جای جمعه در فلوریدا.
  • کنتاکی دربی, است که برنامه ریزی شده برای آن 146 در حال اجرا در مارس 2, است برای اجرا به عنوان برنامه ریزی شده اما سازمان دهندگان منتشر شد بیانیه ای گفت که آنها در حال نظارت بر وضعیت.
  • در دو و میدانی, ACC و بزرگ ده باید اجرا یک کنفرانس گسترده تعلیق فعالیت تا 6 آوریل. بیلور است متوقف تمام فعالیت ها تا 23 مارس در حالی که نوتردام ایالتی کنت سینسیناتی و USC انجام داده اند همان طور نامحدود.
  • انجمن تنیس ایالات متحده به حالت تعلیق در تمام حوادث از جمله بزرگسالان و سوم مسابقات لیگ برتر تنیس و تیم سوم تنیس از طریق مارس 20. در بیانیه ای USTA بیان هدف خود را به “برنامه ریزی مجدد حوادث که در آن ممکن است پس از این دوره تعلیق.”
  • دو روز پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود ایالات متحده آمریکا بسکتبال لغو همه بیشتر آن وقایع را به عنوان به خوبی. آن حوادث عبارتند از: 2020 نایک حلقه اجلاس و 2020 قرمز گاو نر ایالات متحده آمریکا بسکتبال 3x اتباع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>