پیشاهنگی پسر از امریکا برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از روز سه شنبه در تلاش برای نگه داشتن عامل در حالی که هزاران نفر از ادعاهای سوء استفاده جنسی توسط اعضای سابق در برابر ملی جوانان گروه هستند کاونتی.

این سازمان برای ثبت ورشکستگی در, دلاور, اوایل روز شنبه, با توجه به اسناد دادگاه. به عنوان یک نتیجه از همه مناسب مدنی در برابر سازمان جوانان خواهد بود به حالت تعلیق در سی ان ان گزارش شده است.

از طریق تشکیل پرونده ورشکستگی این سازمان به احتمال زیاد به پرداخت قربانیان اما همچنین جلوگیری از طولانی و آسیب رساندن منصفه در تعدادی از کشورهای.

“BSA مراقبت عمیقا در مورد همه قربانیان سوء استفاده و صمیمانه معذرت خواهی به هر کسی که صدمه شد در طول زمان خود را در سراغ. ما عصبانی هستند که بار وجود داشته است که افراد در زمان استفاده از برنامه های ما برای آسیب رساندن به کودکان بی گناه,” راجر Mosby, پیشاهنگی پسر’ رئیس جمهور و رئیس اجرایی در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه.

“در حالی که ما می دانیم هیچ چیز نمی تواند خنثیسازی غم انگیز که قربانیان سوء استفاده رنج می برد و ما معتقدیم این فصل 11 فرایند — با پیشنهاد اعتماد سازه — ارائه عادلانه پرداخت غرامت به همه قربانیان در حالی که حفظ BSA را ماموریت مهم,” او اضافه شده است.

پیشاهنگی پسر تلاش کرده اند با کاهش عضویت و افزایش هزینه های پست گزارش داد اوایل این ماه. این گروه معادل 1.4 میلیارد دلار دارایی با توجه به آن 2018 تشکیل پرونده مالیاتی و نیز باید به اطلاع عموم ورشکستگی برای رسیدن به عنوان بسیاری از قربانیان ممکن وکلا قبلا گفته پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de