براد Marchand disses رنجرز Ryan لیندگرن پس از زشت آمار

برونز رو به جلو براد Marchand crosschecked Ryan لیندگرن در دوره دوم از بوستون 3-1 برنده پنج شنبه در باغ. او سپس در زمان دیگری کلامی در رنجرز defenseman بعد از بازی

لیندگرن هل کرده بود برونز ستاره پاتریس برگرون قبل از Marchand جریمه شد برای تلافی جویانه مقابله.

“من حتی نمی دانند که او در اینجا بود” Marchand گفت: پس از لیندگرن سابق-دور دوم انتخاب از برونز که حقوق بودند به دست آورد رنجرز در ریک نش تجارت در سال 2018 است. “او نه میخوام یک بازیکن که جاوا را بسیار طولانی حرفه ای, بنابراین من نه بیش از حد نگران او.”

Marchand بود که زدم به یخ توسط یک unpenalized آمار از رنجرز به جلو پاول Buchnevich پس از ضربه در لیندگرن اضافه شده است که او تا به حال هیچ روی یخ تاریخچه با لیندگرن قبل از روز یکشنبه بازی.

“او خوب ثابت defenseman اما هیچ چیز وجود دارد که در گذشته” مزاحم Bruin گفت. “همه بهترین ها را به او امید او نشانی از یک کار بزرگ است اما من نمی توانم آن را ببینید.”

Rangers
Linesman اسکات Cherrey جدا رنجرز Ryan لیندگرن و برونز’ براد Marchand در طول مبارزه در دوره دوم در روز یکشنبه.AP

پس از دیوید کوین مسح rookie ایگور Shesterkin رنجرز جدید No. 1 goaltender پنجشنبه Alexandar Georgiev آغاز شده است و در هر بازی.

Georgiev متوقف 29 31 عکس و ارائه رنجرز شانس خود را برای پنجمین بار متوالی برنده پنج شنبه اما حواس پرت گزاف گویی و shorthanded مبارکه شد به اندازه کافی به ارسال آنها را به که 3-1 از دست دادن.

Shesterkin که موفق به کسب شش هفت NHL شروع می شود از او به نام از اهل هارتفورد در Jan. 6 شده است بارش باران از روز پنج شنبه با یک مچ پا مسئله با Georgiev backstopping برنده پنج شنبه و جمعه در مینه سوتا و کلمبوس.

پرسید: اگر شروع Georgiev سوم بازی بود بیشتر محصول خود بازی و یا Shesterkin را آسیب کوین پاسخ این بود که “یک کمی از هر دو.”

“آن را احساس می کند واقعا خوب است. آن را بسیار سرگرم کننده را به بازی” 24 ساله Georgiev گفت. “این واقعا خاص و من آن را قدردانی میکنیم.”

بوستون اولین هدف — به اعتبار defenseman چارلی McAvoy — محدود کردن رنجرز هم تیمی های Mika Zibanejad و یعقوب Trouba و شناور بیش از Georgiev دستکش برای 1-0 کسری در دقیقه آخر دوره اول.

“بسیار دشوار جستن” Georgiev گفت. “من جن پشت خالص و فقط rimmed آن در امتداد تخته. [McAvoy] آن را کردم و اخراج جن واقعی سریع. وجود دارد برخی از ترافیک و آمار آن چیزی است که رفت و بیش از من. آن را بسیار دشوار است به گزاف گویی. من فقط دیدم که آن را واقعا بالا بود و من سعی کردم به چنگ زدن به آن با دستکش.”

بوستون نیز به ثمر رساند در یک shorthanded مبارکه توسط چارلی Coyle در دوره دوم و خالی-netter توسط پاتریس برگرون در واپسین ثانیه است.

“من فکر می کنم ما بسیار با اعتماد به نفس به این بازی” Georgiev گفت. “این بدیهی است که یک تنگ بازی امروز من فکر می کنم ما به خوبی نبرد با بوستون. ما فقط باید برای یادگیری از آن و نگه داشتن بازی راه ما بازی بوده ام.”


Artemi Panarin را کمک در Zibanejad سوم-دوره هدف گسترش خود را به نقطه خط به شش بازی (2-5-7). تیم خود را بالا 78 امتیاز این فصل سوم-در پنج سال کار حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>