رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تست مثبت برای coronavirus روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که به تازگی به نام کروناویروس یک بیماری همه گیر “فانتزی” دارای آزمایش مثبت برای بیماری با توجه به گزارش.

رهبر راست بود که تحت نظارت مرگبار اشکال گسترش یافته است که به حداقل 34 نفر در این کشور آمریکای لاتین گزارش رویترز با استناد به برزیل روزنامه O Estado de S. Paulo.

“او منتظر نتیجه مبارزه ضد این جمعه (13) به تایید آلودگی. وجود تنش در هوا. با وجود صرف زمان آرام در تلویزیون و درخواست مردم برای جلوگیری از خیابان ها (روشن لغو تماس برای روز یکشنبه را طرفدار دولت تظاهرات), Bolsonaro نیست پنهان کردن شواهد بهداشت و درمان” با توجه به ترجمه در اخبار محلی خروجی Jornal Odia.

“او به نظر می رسد در یک ماسک صبح امروز و نه ترک Palácio دا Alvorada, اقامتگاه رسمی.”
Bolsonaro قبلا سعی در تطهیر را در سراسر جهان تهدید سلامت روز سه شنبه در سفر به میامی ،

“در طول سال گذشته بدیهی است که ما تا به حال لحظه از بحران است. بسیاری از که است ، و coronavirus است [چه] در تمام رسانه های جریان اصلی آن را باعث” او گفت:.

Bolsonaro بازگشت به برزیل این هفته پس از جلسه روز شنبه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در میامی.

کاخ سفید گفت در این هفته که تهمت بود در “عالی سلامت” پس از دست دادن با یک کنگره در معرض ویروس.

President Donald Trump speaks with Brazilian President Jair Bolsonaro during a dinner at Mar-a-Lago in Palm Beach, Florida, on March 7, 2020.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در طول صرف شام در Mar-a-لاگو در پالم بیچ فلوریدا در 7 مارس سال 2020 است.خبرگزاری گتی ایماژ

Bolsonaro ارتباطات مدیر فابیو Wajngarten که با حضور آخر هفته با مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا نیز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus — مارک اولین بار است که کسی شناخته شده به این ویروس در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن قصد ندارد به آزمایش می شود و یا رفتن به قرنطینه کاخ سفید گفته است.

“هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور تا به حال تقریبا هیچ تعاملات با فردی که تست مثبت و نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان” کاخ سفید ارتباطات رئیس استفانی گریشام گفته است.

Brazilian President Jair Bolsonaro
رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaroخبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>