برزیلی, باند موسسات مقررات منع رفت و آمد در “شهر خدا” زاغه میان coronavirus

برزیل باندهای مواد مخدر مصرف coronavirus اقدامات پیشگیری را در دست خود.

گانگستر ریو دو ژانیرو شهر خدا — وسیع و پیچیده ای از محله های فقیرنشین معروف ساخته شده در سال 2002 فیلم با همان نام — blared یک پیام به ساکنان سازماندهی یک حکومت نظامی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما در حال اعمال مقررات منع رفت و آمد چرا که هیچ کس در نظر گرفتن این جدی گفت:” پیام با توجه به ریو اضافی روزنامه.

“هر کس در خیابان screwing اطراف و یا رفتن برای یک پیاده روی را دریافت خواهد کرد اصلاحی و خدمت به عنوان مثال. بهتر است به ماندن در خانه انجام هیچ چیز نیست. پیام داده شده است.”

حداقل 2,201 مردم آلوده شده اند در سراسر برزیل با 46 مرگ و میر ناشی از, با توجه به وزارت بهداشت.

و وجود دارد در معرض خطر است که این بیماری به سرعت گسترش خواهد یافت و در بسته بندی های فقیر محله به نام محله فقیرنشین به طور بالقوه باعث یک چالش مهم سلامت.

“ورود coronavirus به متراکم تر و کمتر برنامه ریزی شده و کمتر فرهنگی کمک مناطق می تواند ویرانگر” Edmilson Migowski یک infectologist در ریو دانشگاه فدرال گفت: “مهر.

“که در آن آب و صابون و مواد شوینده فاقد آن هستند از آن دشوار خواهد بود برای جلوگیری از گسترش” Migowski گفت.

بسیاری از داروخانه ها در محله را اجرا کنید از ضد عفونی کننده دست و هنگامی که در دسترس بودند گران گفت: Antonia Deveza یک پزشک خانواده مشغول به کار در ریو Alemao مجتمع های فقیرنشین.

ساکنان وجود دارد شکایت شده است به صورت دو هفته از کمبود آب در حال اجرا و آن را دشوار است برای آنها را به شستن دست های خود Deveza گفت.

“پایه و بهداشت و وحشتناک است” گفت: Jefferson Maia 27 ساله ساکن شهر خدا.

“گاهی اوقات ما حتی نمی باید آب برای شستن دست ما به درستی” Maia گفت. “ما بسیار نگران coronavirus موضوع است.”

ریو شهردار Marcelo Crivella گفته است که مقامات را رها کردن رایگان صابون در ورودی این شهر فقیر نشین و نقل مکان افراد مسن با مشکلات بهداشتی برای هتل ها.

ریو بهداشت شهری واحد در روز سه شنبه شروع به تمیز کردن برخی از ترین شهر ترانزیت مناطق.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>