این پست را دن مارتین شکسته شدن یانکی ها’ AL شرق دشمنان:

Boston Red Sox

2019: 84-78
مدیر: TBD
بهار سایت آموزش: فورت مایرز, Fla.

کلید اضافات: Red Sox را هرج و مرج offseason شامل علاوه بر این از رئیس جدید بیس بال افسر خایم شکوفه — که وارد از خلیج تمپا مصرف بیش برای دیو Dombrowski. در این زمینه بوستون در آورده ابزار بازیکن خوزه Peraza, righty مسکن Austin برایس و چپ دست استارتر مارتین پرز. Outfielder الکس Verdugo تنظیم شده است می رسند اگر Mookie بتی تجارت به لس آنجلس نهایی است — بیشتر در آینده.

کلید ضرر و زیان: از کجا آغاز شد ؟ اولین بوستون کنسرو مدیر الکس کورا برای نقش خود به عنوان هوستون نیمکت مربی در آستروس’ 2017 ثبت نام-سرقت رسوایی. با MLB تحقیق غیر قانونی ثبت نام-سرقت تحت کورا در بوستون در سال 2018 هنوز هم در حال انجام Red Sox باقی مانده است بدون یک مدیر که از این هفته هر چند نیمکت مربی ران Roenicke به گزارش ظهور به عنوان پیشتاز. به بالا که خاموش Red Sox تصمیم به زدن توپ در سال 2020 با توافق به تجارت بتی و دیوید قیمت به داجرز در آنچه به میزان حقوق و دستمزد روگرفت. و حتی تبدیل به یک طولانی مدت ظروف سرباز یا مسافر است که کشیده خشم MLBPA چرا که از چه زمانی این بازیکنان بنا به گزارش ها درگیر شده اند و در سمت چپ در برزخ است. ریک Porcello نیز امضا شده با متس به عنوان یک عامل آزاد است.

داستان به تماشای: Red Sox سر به فصل در بی نظمی درگیر در نشانه-سرقت رسوایی و انتظار MLB مجازات. هر کس به پایان می رسد تا در مدیر صندلی بدون شک باید چشم خود را در آینده به عنوان بلوم و تیم مالکیت به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به گرفتن تحت مالیات لوکس آستانه این سال از در رقابت برای یک بخش عنوان شده است.

Tampa Bay Rays

2019: 96-66
مدیر: Kevin نقدی (سال ششم)
بهار سایت آموزش: Port Charlotte, Fla.

کلید ها: اشعه معامله برای outfielder شکارچی Renfroe و امضا Yoshitomo Tsutsugo از ژاپن است. Renfroe را تقویت اشعه’ خود دفاع و lefty-ضربه Tsutsugo است که انتظار می رود به اضافه کردن قدرت به صف. 28 ساله آمار حداقل 28 homers در هر یک از چهار فصل در ژاپن است. Outfielder مانوئل مارگوت وارد شده از طریق تجارت با Padres برای نزدیک امیلیو بت پرست.

کلید ضرر و زیان: تامی Pham معامله شد دور برای Renfroe و تراویس d’Arnaud, Avisail گارسیا و اریک Sogard همه چپ به عنوان نمایندگی رایگان. برای یک تیم است که متکی در مقابل دفتر خلاقیت ریزش شکوفه به بوستون و جیمز کلیک کنید به هوستون می تواند تاثیر در چگونه موثر اشعه هستند با محدود خود حقوق و دستمزد.

داستان به سازمان دیده بان: در حال حاضر آن را در مورد گرفتن یک چرخش است که می تواند بهترین در لیگ آماده برای فصل به طور منظم. برای آینده چشم ثابت خواهد شد در سرگردان فرانکو. Shortstop روشن نمی 19 تا ماه آینده, اما او در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط برخی به بالا چشم انداز در بازی. او به پایان رسید و فصل گذشته در کلاس-بولینگ سبز.

Ron Roenicke and Hunter Renfroe
ران Roenicke و شکارچی RenfroeAP تصویر (2)

Toronto Blue Jays

2019: 67-95
مدیر: چارلی Montoyo (سال دوم)
بهار سایت آموزش: Dunedin, Fla.

کلید ها: تورنتو ساخته شده بزرگ رایگان-عامل چلپ چلوپ با امضای Hyun-Jin ریو به چهار سال $80 میلیون معامله به تک خال از کارکنان. چرخش نیز تقویت زمانی که آنها امضا تنر Roark و داد و ستد برای میلواکی را تعقیب اندرسون. و right-hander اجتناب یاماگوچی امضا شد از ژاپن است. 32 ساله را یک فرصت برای به دست آوردن یک نقطه در چرخش است. تراویس شاو است که یک سال از حذف 32-هومر فصل است.

کلید ضرر و زیان: جاستین Smoak امضا شده با میلواکی پس از هدف قرار دادن 20-plus homers هر یک از سه فصل گذشته.

داستان به تماشای: جوان سه نفر از ولادیمیر Guerrero جونیور, کون Biggio و بو ❄ — همه فرزندان سابق عمده leaguers — ارائه یک نگاه اجمالی فصل گذشته از آنچه که ممکن است به آمده در تورنتو و آنها برای بهبود این فصل است.

Baltimore Orioles

2019: 54-108
مدیر: Brandon هاید (سال دوم)
بهار سایت آموزش: ساراسوتا فلوریدا.

کلید اضافات: بالتیمور روشن ساخته است که هنوز هم در تلاش برای رقابت. آنها امضا خوزه ایگلسیاس که باید سرویس در shortstop آورده و در اب راه رفتن LeBlanc در جزئی لیگ مقابله با انتظار او خواهید بود در چرخش است.

کلید ضرر و زیان: Jonathan Villar یکی از تظاهرات تنهاست مداوم تهدیدات در صف خود را از یک سال پیش معامله شد به میامی برای یک جزئی اتحادیه. دیلن باندی را ناامید کننده تصدی با آرام به پایان رسید زمانی که او حمل می شود به فرشتگان در ازای چشم انداز. با وجود قرار دادن متوسط تعداد باندی led بالتیمور در شروع می شود و در سال 2019.

داستان به تماشای: نه خیلی به اینجا مراجعه کنید مگر اینکه شما کنجکاو برای پیدا کردن اگر بازسازی آرام می تواند بدتر از آنها بوده است در دو فصل گذشته — زمانی که آنها رفت و 101-223. فوق العاده کریس دیویس — آینده دو تا از بدترین توهین آمیز فصل در تاریخ مدرن — هنوز سه سال و $69 میلیون آمدن به او را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی