رنجرز نبودند خشک از استعداد در روز دوشنبه مهلت تجارت راه آنها دو فصل گذشته اما یک تجارت هنوز هم صدمه دیده است یک روز بعد.

مربی دیوید کوین گفت این بود: “روز غم انگیز” تجارت بردی Skjei به طوفان هر چند او blue-line جایگزینی برندان اسمیت تا به حال یک بازی قوی روز سه شنبه در رنجرز’ 4-3 اضافه برنده شدن بیش از جزایر.

“هرگز آسان است برای دیدن یک مرد است که شما باید خیلی افتضاح احترام برای یک مرد است که انجام یک کار واقعا خوب برای ما” کوین گفت. “احتمالا نه بیشتر دوست داشتنی در تیم ما است. آن احساسی روز برای بسیاری از مردم است.”

اضافه کردن در بالا نگه داشتن کریس Krieder با هفت سال گسترش و پیچ و تاب غیر منتظره از rookie دروازه بان ایگور Shesterkin و جناح پاول Buchnevich گرفتن ها در تصادف یکشنبه شب و رنجرز با تجربه طیف کاملی از احساسات قبل از مصرف یخ در برابر نشینان.

“یک روز خسته کننده برای هر تیم در این لیگ” کوین گفت. “اما زمانی که شما جوان ترین تیم در لیگ آن ممکن است کمی برای شما خسته کننده. اما ما در حال نزدیک گره و که اتفاق افتاده در یک دوره کوتاه از زمان.”

Brendan Smith
برندان اسمیتPaul J. Bereswill

اسمیت طبیعی defenseman که بازی کرده بود رو به جلو برای بسیاری از سال گذشته پر از خالی در برابر نشینان کمک در برت Howden هدف و بازی 18:25 زوج با یعقوب Trouba.

“بازی بزرگ توسط Smitty” کوین گفت. “او واقعا خوب است. واقعا خوشحال برای او.”


Trouba تحویل از خرد کردن ضربه در مایکل دال کله در اوایل دوره سوم, ضربه زدن نشینان جناح برای بقیه ی بازی ها. Jean-Gabriel Pageau, جزایر’ مهلت تجارت جایزه بلافاصله کاهش یافته و دستکش و مبارزه Trouba.

“Trouba ممکن است تا به حال بهترین بازی به عنوان یک رنجر” کوین گفت.

Trouba تنها پنج دقیقه برای مبارزه در حالی که Pageau شد با ضربه جزئی مجازات برای تحریک پنج دقیقه برای مبارزه و 10 دقیقه در آوریم.


پس از او و Shesterkin بودند در یک تصادف ماشین در بروکلین در یکشنبه شب Buchnevich نشسته بازی روز سه شنبه. او نه حفظ هر گونه آسیب قابل توجهی شد اما متزلزل است و روز به روز.

Filip Chytil در زمان Buchnevich را نقطه در جناح راست در خط بالا, اولین بار, طبیعی, مرکز بر روی بال این فصل است.

“او یک بازیکن هاکی” کوین گفت. “لعنتی خوب است.”

Chytil حرکت به بال اجازه Howden به حرکت بازگشت به او را در نقطه ای در مرکز.


Kreider که از دست رفته روز دوشنبه تمرین با یک بیماری باقی مانده در صف. شنوایی در مورد فرمت بود “کریسمس” کوین گفت. … Artemi Panarin اولین دوره هدف راه اندازی و تیز عبور-یخ خوراک از رایان لیندگرن شد و کار خود را-بالا 32 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de