Breshad Perriman را جت اهداف پس از تبدیل ‘کوچک نگاه اجمالی به 8 میلیون دلار

جدید جت گیرنده گسترده Breshad Perriman معتقد است پایان سال 2019 فصل بود فقط آغاز برای او.

Perriman تا به حال یک هیولا پایان برای Buccaneers سال گذشته است. در نهایی خود را در پنج بازی او گرفتار 25 عبور برای 506 متری و پنج touchdowns. این بود که بیشتر در تولید او نشان داده است در مدت پنج سال در NFL. که به او کمک کرد تا مانع یک قرارداد یک ساله به ارزش 8 میلیون دلار از جت در آژانس رایگان.

“من فکر می کنم که فقط یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از آنچه برای این فصل و برای بسیاری دیگر از فصل گذشته در این فصل” Perriman گفت. “من فقط احساس می کنم که کوچک بود نگاه اجمالی و من به دنبال به جلو به ساختمان از آن اجرا من تا به حال در فصل گذشته.”

جت امضا Perriman پس از تماشای رابی اندرسون ترک Panthers. اندرسون رو دو سال 20 میلیون دلار برای مقابله با خود را دوباره کالج مربی مت Rhule. جت باور Perriman می تواند جایگزین سرعت عنصر اندرسون به جرم چند سال گذشته است.

Perriman گفت: او هنوز هم معتقد است که او به همان سرعتی که او هنگامی که او آمد در فلوریدای مرکزی در سال 2015 و با سنجش زمان در 40 yard dash در 4.24 و توسط یک دیده بانی در 4.19.

کلاغ پیش نویس او در دور اول در 2015. او هرگز panned برای کلاغ و بازی های برگزار شده است برای قهوه ای و Buccaneers در دو سال گذشته. Perriman, 26, گفت که او معتقد است که او آماده است برای یک فصل برک آوت.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“من اعتقاد دارم که آن را به اتفاق می افتد در حال حاضر فقط دانستن مربی [آدم] Gase,” Perriman گفت. “او قطعا یک مربی تهاجمی فکر. شما می بینید که این گیرنده است که او تا به حال و اعداد که آنها را در سیستم خود من بدون شک در ذهن من است که این است که قطعا یک فصل به یاد داشته باشید برای من به عنوان دور به عنوان تولید-دانا است. من واقعا هیجان زده در فرصت هایی که من به تنها بودن در یک جرم و بودن در یک نقش بزرگتر.”

جت مدیر کل جو داگلاس هنوز یک طلایه دار برای سامسونگ در سال 2015 است و آشنا با Perriman از آن زمان است.

Breshad Perriman
Breshad Perrimanآیکون Sportswire via Getty Images

“او به اندازه منحصر به فرد و سرعت دسته کوچک موسیقی جاز” داگلاس گفت: در این هفته. “بدیهی است که کار خود را سیر شد متفاوت تر از بسیاری از اولین سرآمد. من فکر می کنم شما آن را دیده ام در نیمی از دو سال پیش با کلیولند و سپس در پایان این سال است. شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک گیرنده که اعداد بهتر از Breshad. من واقعا هیجان زده در مورد سرعت توانایی های خود را به بالا کردن دفاع. من احساس می کنم او می تواند در اینجا و تاثیر. من احساس می کنم مثل او قادر خواهید بود برای توسعه شیمی با سام [Darnold] در حال حرکت رو به جلو است.”

جت تا به حال 32 رتبه جرم در NFL فصل گذشته. Perriman مشتاق به جت تکان خوردن و سکوت هر گونه شک که فکر می کنم خود پایان 2019 شد و تنها یک اتفاق است.

“من را یک مقدار سرعت تعداد زیادی از بزرگ بازیسازی توانایی این تیم” Perriman گفت. “من چیزی جز احترام به رابی. من می دانم که او یک حرفه ای بزرگ تا آنجا که با جت. من می دانم که آنچه که من به جدول به ارمغان بیاورد رفتن به بزرگی نیز هست. من آماده و مشتاق برای دیدار با هم تیمی های من و شروع به کار و اثبات [برای طرفداران] که هر گونه شک و تردید در ذهن خود اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im