اواخر هفته گذشته جو قاضی قرار دادن نکات تکمیلی در 20-مرد مربیگری کارکنان. این rookie سر مربی ممکن است برای ایجاد یک تغییر به عنوان یکی از های دفاعی خود را به دستیاران می تواند به رهبری بازگشت به کالج.

برت Bielema استخدام توسط قاضی به عنوان غول خارج linebackers مربی و ارشد دفاعی دستیار, دارای سابقه بازی و مربیگری در ده و که ممکن است یک قرعه کشی برای او به بازگشت به آن معتبر کنفرانس وجود دارد به عنوان یک سر مربیگری باز در ایالت میشیگان است.

Bielema, 50, است “قطعی علاقه” با توجه به Detroit Free Press. ایالتی میشیگان کار باز کرد تا سه شنبه گذشته هنگامی که علامت Dantonio بازنشسته پس از 13 فصل به عنوان سرمربی اسپارتها.

جستجو برای یک جایگزین آغاز شد و با لوقا Fickell اما او ماندن در سینسیناتی.

Bielema شده در آیووا و رفت 68-24 در هفت فصل در ویسکانسین پیشرو Badgers برای سه پسر ده عناوین. او کمتر موفق (29-34) در پنج سال در آرکانزاس است.

Brett Bielema
برت Bielema در آرکانزاسگتی ایماژ

“من فکر می کنم برت به ارمغان می آورد یک شخصیت بزرگ برای این گروه به ارمغان می آورد یک چشم انداز بزرگ در چگونه او می بیند بازی” قاضی گفت. “او مربی مقابل برای برخی از زمان او هماهنگ دفاع در سطح بالا. بازیکنان پاسخ به برت در راه مثبت. او یک راه بسیار خوبی برای آموزش او یک راه بسیار خوبی برای گرفتن بچه ها با انگیزه و او بیشتر از بازیکنان خود را. او به ارمغان می آورد تجربه از NFL و همچنین کالج بنابراین نه تنها او را در درک آنچه در جریان است در این لیگ در حال حاضر او می داند آنچه در آن بازیکنان که از کالج استفاده می شود و چه بهتر به ترجمه این روند آنها در حال رفتن برای دیدن.”

قاضی جایگزین پت Shurmur بود که اخراج دو سال به پنج سال معامله است. Shurmur استخدام به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز برای Broncos, بازی های برگزار شده در ایالت میشیگان و همچنین به عنوان یک نامزد برای اسپارتها’ باز کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب اورجینال پزشکی