یانکی ها مشت زن برت گاردنر نیز خواسته برانکس قاضی به نگه داشتن یک فن دیوانه — که خودش بازیکن بیس بال را “همسر آینده” — دور از او و خانواده اش است.

یک وکیل برای گاردنر ثبت سفارش از حفاظت در برابر Gina Devasahayam هفته گذشته در برانکس مدنی دادگاه با توجه به NJ.com که گزارش روز دوشنبه که یانکی ها می خواهند او را ممنوع از همه MLB ballparks.

Devasahayam, 46 که می گوید: او بنیانگذار ضد پیری بیوتکنولوژی شرکت شکایت کرد گاردنر یانکی ها و MLB سال گذشته پس از او بوت خارج از استادیوم یانکی در طول یک بازی حذفی در ماه اکتبر.

“من درخواست دادگاه برای اعطای دسترسی من به این ورزشگاه مطابق با MLB فن سیاست و همچنین مطابق با ‘قابل توجه دیگر’ از MLB بازیکن برت گاردنر” Devasahayam نوشت: در طرح دعوی در دادگاه با توجه به خروجی اخبار. “من یک Yankees fan و همچنین همسر آینده از برت گاردنر.”

یانکی ها به دنبال دریافت شکایت پرتاب کردن.

قبل از Devasahayam تبدیل شده بود به دور از استادیوم یانکی او تلاش برای دزدکی حرکت کردن به بازدید کنندگان در محل باشگاه وانجمن مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری در مرداد ماه برای دیدن گاردنر بود اما پس از آن بوت از ورزشگاه.

هر چند Devasahayam و گاردنر, 36, هرگز ملاقات کرد او ادعا کرد که در طرح دعوی در دادگاه که outfielder اشاره کرده است که او در او علاقه مند است.

Devasahayam می گوید: در این کت و شلوار که یک تصویری از گاردنر در ستاره شرق نشان می دهد که او “حرکات خود را با ران بر روی پله ها به عنوان اینکه او است که با داشتن مقاربت جنسی با من” با توجه به NJ.com.

او همچنین ادعا کرد که گاردنر می سازد “چهره غمگین” در طول بازی زمانی که او حضور نداشت و پس از “3 سال از عشق آنلاین” او شروع به رفتن به بازی “چون من می بینم که برت خواسته این است.”

Gina Devasahayam
جینا Devasahayamتوییتر

یک حساب توییتر برای Devasahayam سرند با اشاره به گاردنر.

در روز ولنتاین او در توئیتر خود نوشت: “روز ولنتاین مبارک, mi amor Gardy @Yankees.”

“تبریک Gardy خود را تمدید مقابله با @Yankees من مشتاقانه منتظر دیدن شما به زودی!” یک صدای جیر جیر از دسامبر خواند.

اکتبر جیر می گوید: “من را دیده اند هرگز شما عصبانی به من Gardy من ادعا می کنند شما در این بازی در نقش شوهر من که برای اولین بار من است راست, دوم راست است به من اجازه می دهد در داخل ورزشگاه.”

در مصاحبه با Devasahayam یک NJ.com خبرنگار با اشاره به این که گاردنر ازدواج جسیکا Clendenin.

“است که از اهمیت” Devasahayam گفت: خروجی اخبار.

Devasahayam گفت: NJ.com که لیگ است که نقاشی های او به عنوان یک “آشفته درهم و برهم زن در شل” و با این استدلال که او “تهدید به نظم و ایمنی است.”

اما او اصرار دارد که گاردنر می خواهد او را در سراسر وجود او را پر منظور از حفاظت و با وجود این یانکی ها به دنبال ممنوعیت او از استادیوم.

“شما می دانید زمانی که او بازی می کند, او, سیگنال” Devasahayam گفت: خروجی اخبار. “آنها خود را سیگنال اول از همه برای زمین نوع و تمام. … و بعد از آن دیگر چیزی به نام رمانتیک و جنسی سیگنالینگ به سمت من. این است که چگونه روابط ما پیشرفت کرده است چرا که او شروع جنسی سیگنالینگ به سوی من است.”

یانکی ها بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط پست دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im