ماساچوست بودجه نزول پایین تر میان coronavirus گلایه

ماساچوست همکاران ری Dalio-چراغ صندوق های تامینی غول معروف برای ساخت پول در طول بحران مالی 2008 نوشته شده دو رقمی تلفات تا کنون در این سال در میان تیز بازار کاهش برانگیخته توسط شیوع کروناویروس با توجه به توجه داشته باشید ارسال شده به مشتریان در روز چهارشنبه و با دیده خبر داد.

از طریق مارس 16, Bridgewater همه آب و هوا 12 درصد نوسان “خطر برابری” صندوق کاهش یافت و حدود 14 درصد برای سال; آن خالص آلفا 18 درصد نوسان صندوق کاهش یافته و حدود 21 درصد و عمده آن بازار 14 درصد نوسان صندوق کاهش یافته و حدود 7 درصد Dalio نوشت.

Dalio نوشت که عملکرد “نه آنچه من می خواهم” اما “مطابق با آنچه که من انتظار می رود در شرایط.”

بریج دارای دارایی های تحت مدیریت در حدود 160 میلیارد دلار, با توجه به وب سایت خود را و مورد اعتماد است با برخی از بزرگترین سرمایه گذاران برای حفاظت از پول خود را بدون توجه به محیط اقتصادی است.

S&P 500 شاخص سقوط 7 درصد در چهارشنبه تحریک 15 دقیقه توقف معاملات وال استریت اصلی شاخص برای دومین بار در این هفته در ترس است که محرک اقدامات ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از coronavirus محور رکود است.

Dalio گفت: Bridgewater بهادار شد قرار است به صورت نسبی قدرت اقتصادی بلکه به حال هجز در مورد پیش بینی نشده شیب کاهش در بازار. این شرکت در معرض خطر کنترل مشغول به کار به عنوان طراحی شده است, او گفت:, و اضافه کرد که بریج باقی مانده مایع و قادر به تنظیم آن موقعیت.

“رفتن به جلو جهان در حال حاضر عبور بسیار خطرناک آستانه برای بازارهای مالی و اقتصاد که شمار خطرات بزرگ برای همه سرمایه گذاران” Dalio نوشت: با استناد به نرخ بهره در حال سقوط به زیر صفر درصد در میان رکود اقتصادی, نابرابری و پوپولیسم است. “آن است که یکی از ما شده اند در حال آماده شدن برای یک مدت زمان طولانی است.”

“شده است وجود دارد یک شایعه رفتن در اطراف چین که بریج شده ‘سقوط’ یا ‘دچار مشکل است,'” Dalio نوشت: اتصال مشتری توجه داشته باشید با این شرکت عملکرد و نمایش. “شما باید به من کلمه ای است که که کاملا غلط و که بریج کاملا امن است.”

او را محکوم کرد “مردم بد” که گسترش چنین شایعاتی را. “من فکر می کنم ما ممکن است شناسایی شایعه بازرگان که ما آن را دنبال خواهد کرد از نظر قانونی و افشای علنا اگر ما قادر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de