انگلیسی, شرکت های هواپیمایی درخواست furloughed کارگران برای کمک به در coronavirus بیمارستان

انگلیسی, شرکت های هواپیمایی درخواست هزاران نفر از کارکنان آنها را به طور موقت از کار به قرض دادن یک دست در ویژه coronavirus بیمارستان.

ویرجین آتلانتیک و easyJet در حال ساخت درخواست خود به کارگران در دستور انگلستان خدمات بهداشت ملی است که ساخت سه بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران مقامات روز دوشنبه گفت:. شرکت های هواپیمایی باید مبتنی بیشتر یا همه از هواپیما خود را و قرار دادن کارکنان در مرخصی به عنوان همه گیر چهار تقاضا برای مسافرت هوایی.

بیمه خدمات درمانی است و بسیج هرگز مانند قبل اما مقیاس این چالش شده است دیده نمی شود در زمان صلح و بنابراین ما نیاز به حمایت ما می توانیم” اموزش مارس سلامت سیستم ارشد پرستاری افسر انگلیس در بیانیه ای گفت.

خدمات بهداشت ملی می گوید که می خواهد هواپیمایی خدمه با مهارت های حیاتی از قبیل کمک های اولیه و CPR برای کمک به پزشکان و پرستاران در اصطلاح بلبل بیمارستان در حال ساخت در لندن و منچستر و بیرمنگام. حمایت کارگران تغییر خواهد کرد تخت و انجام دیگر “غیر بالینی” وظایف تحت نظارت پزشکان, مقامات گفت.

EasyJet در حال حاضر خواسته خود 9,000 بر اساس UK-کارکنان به کمک طلب کردن در بیمارستان کار می کنند از جمله 4,000 خدمه کابین با آموزش CPR بیمه خدمات درمانی گفت. بودجه خطوط هوایی مبتنی همه از آن هواپیما دوشنبه و furloughed کسانی که کابین کارگران خواهد شد که 80 درصد از آنها به طور متوسط پرداخت تحت دولت بریتانیا را حفظ برنامه.

ویرجین آتلانتیک — که قصد دارد به پارک 85 درصد از آن هواپیما در آوریل و خواسته است تا کارکنان به مدت هشت هفته از مرخصی بدون حقوق — را درخواست حدود 4000 نفر از کارگران شروع دوشنبه با توجه به بیمه خدمات درمانی.

“بیمه خدمات درمانی است که در خط مقدم برخورد با این بهداشت و درمان اضطراری اما آموزش و مهارت های ما cabin crew باید از نزدیک کار با متخصصان پزشکی می تواند کمک به ایجاد یک تفاوت واقعی,” تینا میلتون easyJet مدیر کابین, خدمات, در بیانیه ای گفت.

کارکنان و داوطلبان در زمینه بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها را رایگان دریافت تسهیلات خبر داد. معلوم نیست چه مقدار پرداخت کارکنان خطوط هوایی دریافت خواهد کرد خود را برای بیمارستان کار می کنند.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>