این مسافران را به سختی زمان برای تماشای “در ایرلندی.”

یک بریتیش ایرویز پرواز از فرودگاه JFK شکسته است تمام وقت رکورد برای یک جت مافوق صوت سفر بین نیویورک و لندن آن را به عنوان ساخته شده در این سفر در یک رعد و برق سریع چهار ساعت و 56 دقیقه است.

با تشکر از قدرتمند دم باد, بوئینگ 747, اصلاح کرده, 102 دقیقه خود برنامه ریزی 4:43 صبح زمان ورود در فرودگاه هیترو لندن, با توجه به Flightradar24 که آهنگ جهانی ترافیک هوایی.

پرواز با 112 به راحتی تحت الشعاع قبلی رکورد سرعت مافوق صوت از پنج ساعت و 13 دقیقه تنظیم شده در ژانویه 2018 توسط یک نروژی هوا 787 Dreamliner که فرود در فرودگاه گاتویک لندن.

همچنین مشخص شده اولین بار تجاری هواپیمای مسافربری عبور از اقیانوس اطلس در کمتر از پنج ساعت پس از مافوق صوت کنکورد را متوقف پرواز در سال 2003.

اگر چه Flightrader24 سنجش زمان با 112 در سرعت بالای 825 mph آن رفت و هرگز مافوق صوت به دلیل آن که تحت فشار قرار دادند توسط tailwinds که همچنین افزایش نسبی سرعت صوت سی ان ان گزارش شده است.

بریتیش ایرویز هواپیما دقت ضرب و شتم دو پرواز دیگر که تقریبا به عنوان سریع در روز یکشنبه.

در یک پرواز خطوط هوایی است که لمس کردن در هیترو در همان زمان فقط یک دقیقه دیگر و دیگر باکره هواپیما بود فقط سه دقیقه آهسته تر از BA 112.

Flightrader24 سخنگوی ایان Petchenik اعتبار شرایط آب و هوا برای سریع سفرهای که همه مراتب سریع تر از اخیر میانگین زمان پرواز از شش ساعت و 13 دقیقه.

“در زمستان جریان جت نرخهای پایین کمی,” او گفت:. “این نوع در یک نقطه مناسب برای پرواز در سراسر اقیانوس اطلس شمالی.”

در یک بیانیه بریتیش ایرویز تایید دستاورد آن.

“ما همیشه اولویت ایمنی بیش از رکوردهای سرعت اما ما بسیار آموزش دیده خلبانان ساخته شده بیشتر از شرایط به دست آوردن مشتریان و بازگشت به لندن و جلوتر از زمان” این شرکت اعلام کرد.

باکره, در ضمن یک بیت از یک بازنده درد.

“این درست است که ما به دقت مورد ضرب و شتم توسط یک BA بوئینگ 747 با این حال آنها تا به حال دو برابر مقدار از موتورهای سوخته دو برابر سوخت به عنوان کاپیتان کریس در با نام تجاری جدید ما سوخت کارآمد Airbus A350-1000” شرکت توییتی همراه با یک لبخند از emoji در عینک آفتابی.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی