بریتیش ایرویز ‘بقا’ حالت به معنی groundings و اخراج

رئیس بریتیش ایرویز گفت coronavirus شد و باعث یک بحران بی سابقه ای هشدار داد که هواپیما خواهد بود پارک شده هرگز مانند قبل و کارکنان گذاشته در یک hard-hitting کارکنان پیام به آدرس “بدتر شدن وضعیت”.

“این یک بحران در ابعاد جهانی شبیه هیچ دیگر ما شناخته شده” BA اجرایی الکس کروز گفت: کارکنان در یک پیام ویدئویی که رونوشت آن دیده می شود خبر داد.

“لطفا دست کم نگیرید جدیت از این برای شرکت ما است.”

پیام با عنوان “بقای بریتیش ایرویز” می آید به عنوان شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان لغو پروازها و کاهش هزینه ها برای مقابله با ياوه تقاضا و ایالات متحده محدودیت های مسافرتی در اروپا مسافر.

صنعت آماده برای بیشتر شرکت هواپیمایی شکست به هیچ عنوان حامل معاف است از درد کوتاه مدت است که در حال حاضر دیده می شود UK منطقه ای بازیکن Flybe سقوط و نروژی هوا سهام از دست دادن حدود 80 درصد از ارزش خود را در یک ماه.

کروز گفت که با, که همراه با ایبریا و Aer Lingus بخشی از نظر مالی قوی تر بود انعطاف پذیر “تر از همیشه قبل از” اما گفت که هواپیمایی تحت “فشار بسیار زیاد”.

“ما را مجبور به واکنش نشان می دهند سریع و قطعی در پاسخ به وخیم تر شدن وضعیت او گفت:” در پیام.

به عنوان یک نتیجه او گفت که مشاغل از دست رفته خواهد بود “شاید برای یک دوره کوتاه مدت شاید طولانی مدت” و شرکت در بحث و گفتگو با اتحادیه های کارگری. هواپیما می تواند ریشه در یک راه است که خطوط هوایی هرگز تا به حال به انجام قبل از کروز اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im