مستقر در لندن شرکت دخانیات گفت: آن را در حال کار بر روی یک پتانسیل coronavirus واکسن از طریق آن ما بیوتکنولوژی فرعی – با اولین دسته احتمالا آماده در ماه ژوئن با توجه به گزارش.

British American Tobacco گفت کنتاکی BioProcessing یک بخش از خفاش را رینولدز آمریکا, Inc. می تواند بوسیله اسباب گردنده از بین 1 میلیون و 3 میلیون دوز از این واکسن با استفاده از پروتئین های استخراج شده از برگ توتون و تنباکو در آن زمان با توجه به انتخاب.

KBP را توسعه واکسن در یک not-for-profit اساس با توجه به توتون و تنباکو لوله که به ذکر است که این تلاش نیز نیاز به حمایت از سازمان های دولتی و حق تولید کنندگان است.

این واکسن که از قبل تحت بالینی تست با استفاده از یک کلون بخشی از این ویروس ژنتیکی توالی به آنتی ژن — موادی که جرقه یک پاسخ ایمنی در بدن — که قرار است به گیاهان توتون و تنباکو برای تولید مثل با توجه به خروجی اخبار.

پس از برداشت آنتی ژن استخراج خالص و سپس وارد بدن برای مبارزه با ویروس این شرکت اعلام کرد.

“ما اعتقاد داریم که ما را ساخته اند قابل شکستن را از طریق با ما در گياه توتون پلت فرم فن آوری و آماده به کار با دولت ها و همه اعضا برای کمک به پیروزی در جنگ علیه COVID-19” دیوید o’reilly شرکت مدیر تحقیقات علمی در بیانیه ای گفت.

British American Tobacco گفت: در آن مشغول به کار بود با غذا و دارو و با مقامات بهداشت در راه اندازی مطالعات بالینی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

KBP همچنین عناوین ساخته شده در سال 2014 هنگامی که آن را توسعه داده اند برای درمان ابولا در حال توسعه ZMapp در کنار Mapp بلجس. این دارو هنوز دریافت تایید FDA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im